کد خبر: 1086152 A

دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد:

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: برای انتخابات ریاست جمهوری هزار و ۴۳۹ شعبه در استان قزوین اختصاص داده شده که شامل ۸۹۴ شعبه ثابت و ۵۴۵ شعبه سیار است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، اسدالله حمزه‌ای با اشاره به آخرین وضعیت بررسی صلاحیت داوطلبان عضویت در شورای شهر گفت: ابتدا ۹۶۴ نفر برای عضویت در شورای شهرهای استان قزوین ثبت نام کردند که ۵۷ نفر انصراف داده و ۹۰ نفر رد صلاحیت شده بودند.

دبیر ستاد انتخابات استان قزوین ادامه داد: پس از بررسی اعتراضات دواطلبان رد صلاحیت شده در نهایت ۸۱۷ نفر در ۲۸ شهر استان تایید نهایی شدند.

وی ابراز کرد: داوطلبان عضویت در شورای اسلامی روستاها  نیز چهار هزار و ۷۱۶ نفر ثبت نام کرده بودند که ۱۷۳ نفر انصرف داده و ۲۰۰ نفر نیز صلاحیت لازم برای عضویت در شورا را کسب نکرده و در مجموع چهار هزار و ۳۴۳ نفر در ۶۷۳ روستای استان به رقابت خواهد پرداخت.

این مسئول عنوان کرد: برای انتخابات ریاست جمهوری هزار و ۴۳۹ شعبه در استان قزوین اختصاص داده شده که شامل ۸۹۴ شعبه ثابت و ۵۴۵ شعبه سیار است.

حمزه‌ای گفت: برای انتخابات شوراهای شهر نیز هزار و ۱۸۵ شعبه تعیین شده که ۷۰۸ شعبه ثابت و ۱۰ شعبه سیار است، همچنین ۲۰۰ شعبه ثابت و ۲۶۷ شعبه سیار نیز برای انتخابات شوراهای روستاها تعیین شده است.

استان قزوین انتخابات انتخابات ریاست جمهوری شورای اسلامی شورای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر