کد خبر: 1086101 A

معاون استانداری هرمزگان خواستار شد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: متاسفانه در پی سیر صعودی آمار مبتلایان و بستری ها ظرفیت تخت‌های بیمارستانی استان به حد اشباع رسیده که امکان خدمات رسانی مطلوب به بیماران را با مشکل روبرو می کند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، علی رئوفی در جلسه فوق العاده ستاد مقابله کرونا شهرستان بندرعباس با حضور مدیران کل بازرسی و امور اجتماعی استانداری، فرماندار بندرعباس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و اعضای ستاد، با تسلیت سالروز شهادت حضرت امام صادق(ع) با اشاره به نقش رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در کاهش آمار مبتلایان و بستری ها، عنوان کرد: در شرایط کنونی برای عبور از شرایط بحرانی و حاد کرونایی در هرمزگان رعایت شیوه نامه های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مهمترین راه مبارزه با این ویروس است.

وی افزود: متاسفانه در پی سیر صعودی آمار مبتلایان و بستری ها ظرفیت تخت های بیمارستانی استان به حد اشباع رسیده که امکان خدمات رسانی مطلوب به بیماران را با مشکل روبرو می کند.

جانشین رئیس ستاد کرونای استان تصریح کرد: در خانه ماندن در شرایط فعلی بهترین راه جلوگیری از انتشار ویروس و کمک به کارکنان ایثارگر بخش بهداشت و درمان در خط مقدم مبارزه با این بیماری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: کارکنان دستگاه های اجرایی در هرمزگان با توجه به وضعیت قرمز استان با یک سوم ظرفیت و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل کار حضور پیدا خواهند کرد.

رئوفی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت قرمز اغلب مناطق استان درخواست تعطیلی سه روزه همه دستگاه های اجرایی استان به ستاد ملی کرونا داده شده است که در صورت موافقت ستاد ملی کرونا، اطلاع رسانی می شود.

خدمات رسانی دستگاه های اجرایی فرماندار معاون سیاسی امنیتی هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر