کد خبر: 1085452 A

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: هفتمین مانور کاهش مصرف برق با هدف کاهش الگوی مصرف در ادارات به میزان 50 درصد به مدت دو روز در قزوین درحال اجرا است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، یوسف اینانلو با اشاره به هفتمین اقدام فراگیر شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: این مانور با هدف کاهش الگوی مصرف در ادارات به میزان 50 درصد و اطمینان از تعدیل مصارف دستگاه‌های اجرایی در تعطیلات همزمان با سراسر کشور از 13 خرداد در قزوین آغاز شده و به مدت دو روز برگزار می‌شود.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین ادامه داد: در این اقدام فراگیر علاوه بر کنترل مصرف برق ادارات در زمینه مقابله با رمز ارزهای غیرمجاز و رفع اتصالات سست و معایب شبکه برای تعدیل و تنظیم بار روشنایی معابر نیز اقدام می شود.

وی ابراز کرد: در این اقدام فراگیر با بهره‌گیری از 45 اکیپ اجرایی و دو اکیپ نظارتی و با استفاده از 105 نفر نیرو برای کاهش مصرف برق ادارات اقدام می‌شود.

این مسئول افزود: از تمامی مشترکین اداری درخواست می‌شود پس از پایان وقت اداری امروز وسایل سرمایشی، روشنایی و وسایل برقی اداری را خاموش کنند و در صورتی که توصیه‌های اعلام شده مورد توجه قرار نگیرد نسبت به قطع برق این ادارات اقدام خواهد شد.

وی اظهار کرد: با توجه به افزایش بی رویه استفاده غیرقانونی از برق یارانه‌ای جهت استخراج رمز ارز غیرمجاز از تمامی مشترکین برق خواهشمندیم برای کاهش احتمال خاموشی‌های برق و جلوگیری از وارد شدن خسارت به لوازم برقی، محل فعالیت استخراج کنندگان رمز ارز را در آدرس اینترنتی WWW.tavanir.org.ir/samaat  اعلام کرده و از پاداش نقدی تا 20 میلیون تومان به شرط صحت گزارش و با رعایت محرمانگی مشخصات گزارش دهندگان بهره‌مند شوند.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین عنوان کرد: امیدواریم مشترکان محترم نسبت به کاهش مصرف برق و آب اقدام کرده و در فصل تابستان که با کمبود آب و برق مواجهیم در صیانت از ذخایر آبی و انرژی برق برای روزهای گرم سال با شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین همکاری کنند.

 اینانلو گفت: مقابله با دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز، رفع اتصالات سست و معایب شبکه و تعدیل و تنظیم بار روشنایی از اهداف اجرای اقدام فراگیر در استان قزوین است.

استان قزوین انرژی برق معاون قطع برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر