کد خبر: 1085435 A

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان :

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان گفت: اصفهان استان برخوردار نیست و این خطای محاسبه ای است که اصفهان را توسعه یافته و برخوردار از اعتبارات می دانند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عیوب درویشی اظهار داشت: همیشه با وزارتخانه‌ها، سازمان و نهادهای دولتی مستقر در پایتخت این مشکل را داریم که اصفهان را استان برخوردار و بی نیاز از بودجه و اعتبارات در نظر می گیرند.

وی با بیان اینکه خطای محاسبه است که مسئولان کشوری اصفهان را توسعه یافته می خوانند و تصریح کرد: درست است که ما از وجود ذوب آهن و فولاد مبارکه بهره مند هستیم، ولی مشکلات ناشی از حضورشان را تحمل و هزینه اش را می دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان یادآور شد: با این نگاه به ما هزینه برگزاری انتخابات پرداخت نشد و از صنایع انتظار تامین هزینه دارند که نگاه خلاف قانون است.

وی اضافه کرد: قبول داریم که اصفهان شاخص های توسعه یافتگی دارد، ولی نه همه شاخص ها و نیازمند تغییرنگاه مدیریتی در سطح کلان است.

درویشی به مشکل خشکسالی اشاره کرد و افزود: اصفهان بیش از یک دهه است که با مشکل خشکسالی روبرو است و انتظار داریم مسئولان کشوری برای رفع آن با ما همکاری کنند.

 

استان اصفهان اصفهان بودجه قانون مشکلات ایلنا استان اصفهان توسعه یافته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر