کد خبر: 1084862 A

استاندار زنجان خبر داد ؛

استاندار زنجان،با اشاره به احتمال سفر نامزدهای ریاست‌جمهوری به استان طی روزهای آتی به استان ، گفت: انتظار می‌رود ستاد انتخابات استان طی تعامل و همکاری با ستادهای انتخاباتی نامزدها به‌گونه‌ای مدیریت کند که تمام نامزدها و مشارکت‌کنندگان، احساس آرامش داشته باشند و مشکلی به وجود نیاید.

به گزارش ایلنا از زنجان، فتح الله حقیقی، استاندار زنجان، در جلسه ستاد کرونا استان زنجان، با اشاره به 2 وظیفه مهم برگزاری انتخابات و مدیریت و پیشگیری از کرونا ویروس، گفت: باید تلاش‌ها و اقدامات لازم انجام شود تا تمام افراد بالای 60 سال، دوز اول واکسن کرونا را تا پایان خردادماه، تزریق کرده دوز دوم را نیز یک ماه بعد از آن دریافت کنند.

استاندار زنجان، با اشاره به اینکه بیشترین آمار ابتلا و فوت در زنجان در قشر سالمندان است، ادامه  داد: ساماندهی پایگاه‌های واکسیناسیون بسیار مهم است.

حقیقی، با بیان اینکه استان زنجان در انجام واکسیناسیون نسبت به نرم کشوری به دلیل آماده بودن مراکز تزریق واکسن موفق بوده است، گفت: با تولید انبوه و ورود واکسن‌های ایرانی به چرخه، شدت واکسیناسیون نیز بسیار زیاد خواهد بود.

وی، با اشاره به انتخابات 28 خرداد 1400 نیز، گفت: برگزاری انتخابات در استان زنجان با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی خواهدبود و هیچ مشکلی چه از نظر امنیتی و چه از نظر کرونا ویروس در برگزاری انتخابات وجود ندارد.

حقیقی، با اشاره به احتمال سفر نامزدهای ریاست‌جمهوری به استان طی روزهای آتی به استان،  یادآورشد: باید  نسبت به آماده‌سازی شعب اخذ رای و ایجاد شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آموزش ناظران نیز  تصمیم قاطع گرفته شود.

 

کرونا ویروس/ مشارکت نامزدهای ریاست جمهوری/ ایجاد آرامش/سفر احتما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر