کد خبر: 1084480 A

طرح هفته‌های خرید اینترنتی با پیشنهاد و حمایت اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی از ابتدای اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد. اکنون دیجی‌کالا خدمات ویژه خود را به ساکنان استان‌ خوزستان از ۸ خرداد الی ۲۱ خرداد ارائه می‌دهد.

طرح هفته‌های خرید اینترنتی با پیشنهاد و حمایت اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی از ابتدای اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد. اکنون دیجی‌کالا خدمات ویژه خود را به ساکنان استان‌ خوزستان از ۸  خرداد الی ۲۱ خرداد ارائه می‌دهد.

چشم‌انداز دیجی‌کالا در  طرح هفته‌های اینترنتی ایران این است که نه تنها گستره سرویس‌های اینترنتی در حوزه‌های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب‌وکارهای مجازی و کسب‌وکارهای استانی ایجاد کند تا در یک هم‌افزایی آنلاین با کسب‌وکارهای محلی و سنتی، خدمات خود را به مخاطبان وسیع‌تر و متنوع‌تر عرضه کنند. بنابراین اهداف این طرح عبارتند از حمایت از کسب‌وکارها و اصناف محلی هر استان، حمایت از کسب‌وکارهای آسیب دیده در کرونا، ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در همه بخش های کشور، دسترسی کسب‌وکارهای محلی به بازاری به وسعت ایران و تأکید بر تمرکززدایی از سرویس‌های اینترنتی و محدود نماندن این خدمات به پایتخت یا کلان شهرهای ایران.

فرصتی مناسب برای خرید و فروش اینترنتی‌

پویش «دیجی‌کالا برای همه ایران» با طرح هفته‌های خرید اینترنتی در آستانه سال جدید آغاز شد. در طرح دیجی‌کالا هر هفته خدمات خود را به ساکنان هرکدام از استان‌های ایران معرفی می‌کند. حالا پس از استان‌های کرمان، گلستان، سمنان، یزد و فارس، این طرح به استان خوزستان رسیده است. این پویش برای استان خوزستان از ۸ خرداد آغاز و تا ۲۱خرداد ادامه خواهد داشت. در این پویش، هر هفته صفحه اختصاصی مربوط به هر استان با پیشنهادهای ویژه شامل ارسال رایگان سفارش‌ها، محصولات فروشندگان استان و کد تخفیف برای خرید اولی‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و همچنین در شبکه‌های اجتماعی دیجی‌کالا اطلاع رسانی‌های لازم برای ارتباط با مخاطبان استان انجام می‌شود.

استان خوزستان ایران ترویج فرهنگ یزد خرید اینترنتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر