کد خبر: 1084472 A

در تعطیلات خرداد ماه ؛

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین با توجه به ممنوعیت سفر و وضعیت نارنجی شهرستان قزوین از تعطیلی مراکز اقامتی استان قزوین و عدم پذیرش مهمان در تعطیلات نیمه خرداد ماه خبر داد.

علیرضا خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به وضعیت مراکز اقامتی استان در تعطیلات نیمه خرداد ماه گفت: باتوجه به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت سفر و ورود مسافر مراکز اقامتی استان نیز پذیرش مسافر نخواهند داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین ادامه داد: البته باتوجه به صنعتی بودن استان به طور معمول تعدادی از فعالین صنعتی اتاق‌های ثابتی را در مراکز اقامتی اجاره کرده‌اند و صرفا این افراد امکان ستفاده از اتاق‌های رزو شده خود را دارند.

وی ابراز کرد: باتوجه به وضعیت نارنجی شهرستان قزوین و ممنوعیت فعالیت گروه‌های شغلی 3 و 4 موزه‌ها در این شهرستان تا رسیدن به وضعیت زرد بسته خواهد بود و فعالیت‌ها صرفا در شهرستان‌های زرد استان مجاز هستند.

خزائلی گفت: بسته بودن موزه‌ها و مراکز میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در وضعیت کرونا خساراتی را به همراه داشته که این آمارها محاسبه و ارائه خواهد شد.

استان قزوین تعطیلات صنایع دستی و گردشگری موزه مراکز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر