کد خبر: 1083972 A

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان :

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، تاکید کرد: مردم از مسافرت با آژانس‌های غیرمجاز طبیعت گردی خوداری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امیر ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان، با اشاره به وجود برخی مشکلات در مسافرت با آژانس‌های غیر مجاز برای مردم در شرایط شیوع کرونا ویروس، گفت: مجوز تورهای طبیعت گردی از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و زیر نظر آژانس‌های مجاز ارائه می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان، با بیان اینکه با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا مجوزهای طبیعت گردی در قالب آژانس‌های خدمات مسافرتی صادر می‌شود، یادآور شد: مردم نباید به تبلیغات در صفحات مجازی توجه کنند بلکه برای این کار باید بر اساس مصوبه ستاد کرونا از خدمات دفاتر و آژانس‌های معتبر استفاده کنند.

ارجمند، تصریح کرد: اسامی آژانس‌های غیر مجاز طبیعت گردی از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به نیروی انتظامی و اماکن اعلام می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، در پایان، یادآور شد: مردم باید مراقبت کنند تا در تورهای غیرمجاز ثبت‌نام نکرده و با تورهای غیر مجاز سفر و طبیعت گردی نکنند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان/طبیعت گردی/غیر مجاز/ آزانس های م
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر