کد خبر: 1083883 A

جانشین فرمانده انتظامی استان از عملیات ضربتی پلیس امنیت عمومی و فرماندهی انتظامی مشهد برای کشف ۱۶۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، سردار ابراهیم قربان زاده گفت: با توجه به اهمیت ماموریت مقابله با استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال که خسارت و صدماتی به شبکه برق شهری وارد می کند دستورات لازم صادر و تیم های پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی و فرماندهی انتظامی مشهد تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند.

وی افزود: تیم های پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات گسترده اطلاعاتی ۴ ساختمان در حاشیه شهر مشهد که استخراج ارز دیجیتال در آن صورت می گرفت را با همکاری کارشناسان شرکت برق و صمت مشهد شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی به طور ضربتی این محل ها که در حاشیه شمالی و شرقی مشهد بود را پاک سازی کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: پلیس امنیت عمومی در این عملیات ۱۶۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال را کشف و پرونده را برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داد.

این مقام انتظامی گفت: تیم های کلانتری خواجه ربیع و ماموران انتظامی بخش رضویه نیز در این عملیات گسترده با شناسایی و پاکسازی ۲ ساختمان ۲۰ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف و با دستورات تخصصی مقام قضایی اقدامات قانونی در این رابطه به عمل آمد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با تشکر از همکاری شهروندان با پلیس تاکید کرد: تامین نظم و امنیت و دفاع از حقوق مردم تکلیف خطیر پلیس خدمتگزار است و خوشبختانه  در استان خراسان رضوی به پشتوانه همکاری سرمایه های اجتماعی شاهد ارتقاء نظم و امنیت هستیم.

ارز فرمانده انتظامی استان فرماندهی انتظامی مشهد امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر