کد خبر: 1083848 A

مدیرعامل آبفای استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان گفت: امسال به دلیل کاهش بارش ها با تنش آبی مواجه هستیم که به منظور گذر از این بحران همه باید مدیریت مصرف آب را جدی بگیرند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، هاشم امینی با بیان این که  در حدود یک دهه است که با بحران کم آبی در کشور مواجه هستیم، اما هنوز فرهنگ مصرف بهینه آب در جامعه نهادینه نشده، تصریح کرد: باید همه قشرها در جامعه مراقب آب باشند که در این میان فعالان در عرصه روابط عمومی باید مبانی مراقبت از آب را به مردم آموزش دهند.

وی به نقش فضای مجازی در فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به  گستردگی شبکه های اجتماعی در جامعه باید از این ظرفیت در زمینه ارتقای سواد آبی مردم بهره مند شد.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به این که در چند سال اخیر در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه اقدامات موثری انجام شده است، خاطر نشان ساخت: ترویج مصرف بهینه آب در جامعه  مختص روز و هفته خاصی نیست، بلکه باید در طول سال به شیو ه های گوناگون مردم را به این امر مهم ترغیب کرد.

وی به تشکیل گروه مروجین مصرف آب از سوی دفتر روابط عمومی اشاره کرد و اظهار داشت: به رغم شیوع ویروس کرونا باید مروجین، نقش نظارتی خود را به خوبی ایفا کنند تا از هدر رفت آب جلوگیری شود.

 مدیرعامل آبفای استان اصفهان افزود: امسال به دلیل کاهش بارش ها با تنش آبی مواجه هستیم که به منظور گذر از این بحران همه باید مدیریت مصرف آب را جدی بگیرند.

 

 

 

 

استان اصفهان اصفهان جامعه شبکه های اجتماعی فرهنگ سازی بحران آب در اصفهان ایلنا استان اصفهان آبفا اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر