کد خبر: 1083827 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

جبهه اصلاحات ایران در قزوین پس از رد صلاحیت همه نامزدهای این جبهه در انتخابات شورای شهر قزوین و تعداد زیادی از شهرها و روستاهای استان؛ برای بررسی دیدگاه تعدادی از نامزدها که برای قرار گرفتن در لیست اصلاحات برای ششمین دوره انتخابات شوراها اعلام آمادگی کرده اند تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، با حضور دبیران احزاب اصلاح طلب قزوین و شخصیت های سیاسی این طیف در استان با عنوان جبهه اصلاحات ایران در قزوین، بررسی امکان مشارکت و دادن لیست و دیدگاه های برخی نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین در دستور کار این جبهه قرار گرفت.

در این نشست سه ساعته که در حسینیه یادگار امام (ره) برگزار شد، تعدادی از نامزدهای تایید شده برای شورای شهر قزوین با حضور در جمع اعضای این جبهه، برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود را ارائه دادند.

رئیس جبهه اصلاحات قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در قزوین افزود: از ویژگی‌های داوطلبان جدید، حضور چهره‌های جوان، فرزندان شهدا، بانوان، اقشار و اقوام مختلف در این نشست بود.

یوسف کرمی اظهار داشت: حضور افراد متخصص، متعهد و دارای تجربه در زمینه‌های مرتبط با مدیریت شهری در شوراها می‌تواند موجب ارتقا و بهبود شرایط محیطی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهرها و روستاهای ما شود.

وی  به نحوه قرار گرفتن داوطلبان در لیست جبهه اشاره کرد و اظهار داشت: داوطلبان دیدگاه‌ها و نظرات خود را در این جلسه بیان کردند و سعی می کنیم هرچه سریع‌تر پس از مصاحبه و پایان بررسی‌ها، لیست نهایی را اعلام کنیم.

کرمی تاکید کرد: جبهه اصلاحات استان به عنوان یک تشکیلات رسمی و فراگیر در تمهید مقدمات باید آمادگی لازم در مواجهه با شرایط احتمالی پیش آمده را داشته باشد.

رئیس جبهه اصلاحات قزوین افزود: بر اساس همین باور باید به یک سری از اقدامات ضروری مبادرت  ورزید، اما این بدان معنا نیست که جبهه اصلاحات حتما دارای لیست در انتخابات خواهدبود؛ این تصمیم (ارائه لیست یا عدم ارائه لیست) در دقایق پایانی پس از رصد  جمیع شرایط با رای مجمع عمومی جبهه اصلاحات استان مشخص خواهدشد.

این فعال سیاسی در ادامه تاکید کرد: فرآیند اعلام لیست جبهه اصلاحات قزوین، بستگی به تصمیم جبهه اصلاحات ایران برای مشارکت در انتخابات شوراها دارد.

کرمی همچنین به سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: ورود ما به انتخابات ریاست جمهوری، بستگی به تصمیم جبهه اصلاحات ایران دارد و با توجه به رد صلاحیت های صورت گرفته توسط  شورای نگهبان، این جبهه تا به امروز نامزدی برای حمایت ندارد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز ۲۸ خرداد ماه برگزار می‌شود.

 

انتخابات ایران اصلاحات شورای شهر قزوین انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر