کد خبر: 1083653 A

شهرداری اصفهان به خبر بازداشت کارکنانش واکنش نشان داد ؛

اداره ارتباطات شهرداری اصفهان نبست به انتشار خبر بازداشت کارکنان این نهاد در فضای مجازی، واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، با توجه به برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره "بازداشت تعدادی از کارکنان شهرداری اصفهان" اداره ارتباطات شهردار به اطلاع شهروندان اصفهانی می رساند:

در سال ۱۳۹۷ واحدهای اجرایی و اداره کل حراست شهرداری اصفهان گزارش اولیه‌ای از سوءاستفاده تعدادی از کارکنان زیرمجموعه ادارات(که هیچ کدام در این دوره مدیریت شهری وارد شهرداری نشده بودند و برخی در حین ارائه گزارش ها خود را بازنشسته کردند) به دستگاه های ذی صلاح ارسال و ارائه کردند.

گزارش تکمیلی تر نیز در دو نوبت در سال ۱۳۹۸ توسط شهرداری اصفهان در راستای استیفای حقوق مردم به دستگاههای ذی صلاح ارسال شد که این دستگاهها نیز با بررسی سرنخ‌های ارائه شده و جمع‌آوری اطلاعات بیشتر و بررسی فنی موضوع، بازداشت تعدادی از این افراد را در هفته های گذشته رقم زدند.

قطعاً در ادامه مسیر پرونده به طرح در مراجع قضایی می انجامد و مردم عزیز در جریان جزئیات بیشتر قرار می گیرند.

 شهرداری اصفهان مسیر مبارزه با فساد را از آغاز مدیریت پنجم شهری با قدرت پیش برده و همواره در مسیر بستن منافذ فساد حرکت کرده که اکنون برخی از این تلاش ها به ثمر نشسته است.

دقت نظر و شناسایی این موضوعات و بسیاری اقدامات دیگر توسط واحدهای ناظر در خود شهرداری در راستای دغدغه مدیریت شهری دوره پنجم در موضوع شفافیت، برخورد با تخلفات، مبارزه با فساد و دفاع از حقوق شهروندان انجام شده است که قطعاً رسانه ها و فضاهای مجازی می توانند از این حیث، به موضوع نگاه کرده و این دغدغه مدیریت شهری را مورد تأمل قرار دهند. 

مدیریت شهری پنجم اصفهان همان گونه که در چهار سال گذشته بر موضوع برخورد با فساد و رانت تاکید داشته و با ابزارهای مختلف در جهت حذف واسطه‌گری‌ها و شکستن انحصار اطلاعاتی و رانت، کوشیده است، تا آخرین روز خدمت نیز در این مسیر تلاش خواهد کرد. 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
اصفهان حقوق رسانه شهرداری فضای مجازی شهرداری اصفهان ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر