کد خبر: 1082926 A

استاندار سمنان مطرح کرد؛

استاندار سمنان گفت: وضعیت رنگ‌بندی در استان سمنان براساس گزارش ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در ۲ شهرستان میامی و سرخه در وضعیت زرد و در مابقی شهرستان های استان سمنان در وضعیت نارنجی قرار دارد.

به گزارش ایلنا از سمنان، علیرضا آشناگر بیان کرد: تردد بین استانی با هدف مدیریت مقابله با شیوع کرونا ویروس از روز ۱۲ تا ۱۷ خرداد سال جاری ممنوع است.

وی ادامه داد: وضعیت رنگ‌بندی در استان سمنان براساس گزارش ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در ۲ شهرستان میامی و سرخه در وضعیت زرد و در مابقی شهرستان های استان سمنان در وضعیت نارنجی قرار دارد.

آشناگر گفت: اعمال محدودیت‌های کرونایی براساس رنگ‌بندی‌ روند شیوع کرونا ویروس در استان سمنان خواهد بود.

استاندار سمنان اضافه کرد: باتوجه به در پیش بودن تعطیلات نیمه خرداد، از ۱۲ تا ۱۷ خرداد سال ۱۴۰۰ در تمام شهرستان‌ها حتی شهرستان‌های زرد کشور ، ترددهای بین استانی کنترل و ممنوع است.

وی یادآور شد: از هم‌استانی‌های عزیزمان خواهش می‌کنیم در ایام مذکور از تردد بین استانی خودداری کنند و درصورت تردد در این ایام، اعمال محدودیت و قانون انجام خواهد شد.

آشناگر تصریح کرد: انجام واکسیناسیون در استان سمنان همانند دیگر نقاط کشور براساس چارچوب‌های تعیین شده در حال انجام و وضعیت خوبی دارد.

 

 

کرونا استاندار سمنان وضعیت نارنجی کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر