کد خبر: 1082864 A

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور گفت:شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری "اورنگ سیر " به عنوان بیست وسومین شرکت خدمات مسافرتی وگردشگری شهرستان با حضور معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی و تعدادی از مسئولان اجرایی شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، محمداسماعیل اعتمادی با اعلام این خبر افزود:این شرکت خدمات‌ مسافرتی وگردشگری با ۵ نفر پرسنل متخصص در حوزه گردشگری، خدمات مربوط به تورهای داخلی و خارجی گردشگری و نیز فروش و رزرو بلیط قطار را تحت نظارت اداره میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی نیشابور انجام می‌دهد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیشابور ادامه داد: با توجه به قراردادها و تفاهم‌های صورت گرفته، این شرکت با شرکت‌های گردشگری در جمهوری‌آذربایجان، جذب زائران شیعه از کشور آذربایجان و برنامه ریزی برای زیارت حرم امام رضا(ع) ونیز بازدید از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری نیشابور از اصلی ترین برنامه‌های این شرکت است.

اعتمادی گفت:نیشابور ۴۵۰ اثر تاریخی دارد که ۱۲۵ مورد آن ثبت ملی شده است.

او یادآور شد: سالانه ۶ میلیون نفر از اماکن تاریخی، گردشگری و مذهبی نیشابور بازدید می کنند که پس از مشهد رتبه دوم در استان محسوب می شود.

خراسان رضوی فرهنگی و گردشگری گردشگری گردشگری و صنایع دستی معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر