کد خبر: 1082571 A

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد گفت: ۱۳ میلیارد و ۷۹۳ میلیون ریال سبد کالا و غذای گرم در ماه مبارک رمضان امسال بین نیازمندان و آسیب‌دیدگان از بحران کرونا در این شهرستان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، هادی آریان نژاد گفت: از این میزان هزار و ۴۶۶ سبد کالا به ارزش سه میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال و چهار هزار و ۵۱۵ پرس غذای گرم به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۸۲۸ میلیون ریال بین نیازمندان مناطق شهری و روستایی توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچینن ۹۳۰ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال فطریه و ۲۹۶ میلیون ریال کفاره روزه در ماه مبارک رمضان در شهرستان گناباد جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گناباد گفت: ۷۷ هزار و ۷۰۰ بسته معیشتی و غذای گرم در مجموع به ارزش ۷۱ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال نیز در قالب ۱۰ مرحله طرح مواسات و همدلی و با مشارکت خیران و دستگاههای اجرایی مختلف، سال گذشته در اختیار مددجویان زیر حمایت و نیازمندان و آسیب دیدگان از شیوع کرونا در مناطق شهری و روستایی این شهرستان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: این اقلام در ۱۲۲ محله و روستا در شهرستان گناباد توزیع شد که از این میزان ۴۱ روستا دارای بیشترین ضریب محرومیت در سطح شهرستان هستند.

هفت هزار و ۹۱۰ نفر از شهروندان گناباد زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و پنج هزار و ۵۰۰ مددجو نیز از خدمات سازمان بهزیستی بهره می‌برند. ۱۴ مرکز خیریه هم برای جلب مشارکت‌های مردمی تحت نظارت اداره بهزیستی گناباد فعالیت دارند.

پوشش شهری و روستایی کمیته امداد امام خمینی مشهد ماه مبارک رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر