کد خبر: 1082357 A

خبرنگاران آذربایجان شرقی که عضو خانه مطبوعات استان هستند واکسن کرونا دریافت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، دریافت واکسن کرونا برای خبرنگاران آذربایجان شرقی از سوی وزارت بهداشت استان  خبری خوب برای اهالی رسانه بود. اما خانه مطبوعات آذربایجان شرقی بلافاصله خبری را مبنی بر اینکه سهمیه واکسن فقط برای خبرنگاران عضو خانه مطبوعات استان است  منتشر کرد که لبخند خوشحالی را بر لبان خبرنگاران خشکاند. 

انتظار خبرنگاران تبریزی از خانه مطبوعات این استان این بود که همانند سایر استان‌ها با ارسال نامه به رسانه‌ها و درخواست معرفی خبرنگاران خود با اولویت اعضای خانه مطبوعات به دریافت واکسن اقدام کنند.

البته مرتضی شفیعی مدیر خانه مطبوعات آذربایجان شرقی این اقدام را برای پیشگیری از ارائه لیست اعضای فامیلی برخی از رسانه ها  برای دریافت واکسن اعلام کرده‌است که به نظر خیلی منطقی به نظر نمی رسد.

بهتر بود که مسئولان اداره ارشاد استان  امکان دریافت واکسن را برای همه  خبرنگاران استان فراهم می کردند. اما گویا رای اداره ارشاد همه خبرنگاران با هم برابرند اما برخی برابرتر؛ امیدواریم مسئولان خانه مطبوعات و اداره ارشاد در مورد واکسیناسیون خبرنگاران آذربایجان شرقی تجدید نظر کرده و مانند استان‌های دیگر  همه را به یک چشم نگاه  و یکسان عمل کنند.

نویسنده: علی علی پور

آذربایجان شرقی رسانه مطبوعات واکسیناسیون استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر