کد خبر: 1082354 A

استاندار قزوین گفت: تاکنون ۴۰۰ واحد مسکونی برای محرومان در حوزه شهری تحویل شده که نشان دهنده همت مسئولان بنیاد مسکن در زمینه تامین مسکن برای محرومان است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور در مراسم افتتاح ۲۴ واحد مسکونی محرومان در اقبالیه گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدامات بسیار خوبی را در زمینه کمک به محرومان و مستضعفان انجام می‌دهد و با همکاری بسیاری خوبی که در سطح مسئولان استانی ایجاد شده این اقدامات در قزوین بسیار برجسته به نظر می‌رسد.

استاندار قزوین ادامه داد: خوشبختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای بهسازی و عمران روستایی قدم‌های شایسته‌ای برداشته که قابل تقدیر است و مقدمات احیای روستا را فراهم می‌کند.

وی ابراز کرد: براساس تفاهم نامه استانداری قزوین، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۲ هزار واحد مسکونی برای محرومان در استان قزوین احداث خواهد شد که امیدواریم تا پایان دولت بخشی از این واحدها به بهره‌برداری برسد.

این مسئول ادامه داد: امروز بخشی از این واحدها به بهره‌برداری رسید که بسیار مطلوب ارزیابی می‌شود و می‌تواند دغدغه برخی از خانواده‌ها در زمینه تامین مسکن را برطرف کند.

جمالی پور گفت: تاکنون ۴۰۰ واحد مسکونی برای محرومان در حوزه شهری تحویل شده که نشان دهنده همت مسئولان بنیاد مسکن در زمینه تامین مسکن برای محرومان است.

 

استان قزوین خانواده دولت سازمان برنامه و بودجه مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر