کد خبر: 1082349 A

استاندار زنجان :

استاندار زنجان، با یادآوری اینکه همه تمهیدات برای تبلیغات و برگزاری انتخابات با بالاترین رعایت پروتکل‌ها اندیشیده شده است، گفت: کاندیداها باید طبق مصوبه ستاد کرونا برای تبلیغات اقدام کنند تا مشکلی ایجاد نشود و همه باید به قوانین احترام بگذاریم.

به گزارش ایلنا از زنجان فتح الله حقیقی، استاندار زنجان، در جلسه ستاد کرونای استان زنجان اظهار کرد: ۸۰ درصد بیماران کرونایی هیچ علامتی ندارند اما در جامعه حاضر شده و دیگران را مبتلا می‌کنند.

 استاندار زنجان، به بیان اینکه روند پی سی آر در شهرستان‌های ابهر ، خرم‌دره، طارم و ایجرود مطلوب نیست، ادامه داد: وضعیت شهرستان زنجان در پیک چهارم بهتر است.

وی افزود: با وجود افزایش تعداد بیماران در پیک چهارم کرونا تعداد فوتی‌ها به نصف رسید و استان زنجان از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی استان موفقی است.

به گفته استاندار زنجان، استان زنجان از نظر اخذ تست کرونا از استان‌های برتر است و اگر این تست‌ها انجام نمی‌شد تعداد بیماران به شدت افزایش می‌یافت.

 مقام عالی دولت در استان زنجان،  افزود: واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال در استان زنجان تا پایان خردادماه به پایان می رسد که با انجام واکسیناسیون تعداد مرگ و میر سالمندان کاهش می‌یابد.

وی،  در خصوص انتخابات پیشرو نیز یادآور شد: همه تلاش مجریان انتخابات، برگزاری انتخابات سالم، باشکوه، رقابتی و برگزاری آن در امنیت است.

استاندار زنجان،  با یادآوری اینکه همه تمهیدات برای تبلیغات و برگزاری انتخابات با بالاترین رعایت پروتکل‌ها اندیشیده شده است، گفت: کاندیداها باید طبق مصوبه ستاد کرونا برای تبلیغات اقدام کنند تا مشکلی ایجاد نشود و همه باید به قوانین احترام بگذاریم.

وی گفت: ویروس جهش یافته هندی در جهان و کشور هویدا است و با توجه به نزدیک شدن به ایام عروسی‌ها و جشن‌ها، ضروری است از برگزاری هر نوع تجمعی جلوگیری شود.

کاندیداها/مصوبات قوانین /استاندار زنجان /پروتکل هایبهداشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر