کد خبر: 1082319 A

دبیر هیأت بسکتبال استان:

دبیر هیأت بسکتبال استان قزوین گفت: ۶ بسکتبالیست استان در اردوی استعدادیابی تیم ملی نوجوانان که به منظور آمادگی برای شرکت در رقابت‌های آسیایی و جهانی برگزار می‌شود در قم حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، امید حمیدی درباره وضعیت تیم بسکتبال شهرداری قزوین گفت: این تیم در سال ۹۷ به لیگ برتر بسکتبال کشور صعود کرد و در سال گذشته با توجه به مشکلات و مسائل پیش آمده به رتبه دهم لیگ برتر دست یافت.

دبیر هیأت بسکتبال استان قزوین ادامه داد: با توجه به پیش رو بودن ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و احتمال تغییر و تحول در شورای شهر قزوین هنوز درخصوص حضور تیم شورا و شهرداری قزوین در لیگ برتر بسکتبال تصمیم گیری نشده است.

وی ابراز کرد: امسال تیم شهرستان البرز در لیگ دسته یک و تیم غفاری تاکستان در مسابقات لیگ دسته دوم بسکتبال کشور شرکت می‌کنند و حمایت‌های لازم از آنها صورت خواهد گرفت.

این مسئول عنوان کرد: در دوره جدید مدیریت هیأت بسکتبال استان با مشکل کمبود اعتبارات و منابع مالی مواجه نیستیم و خوشبختانه با حمایت‌های مالی و تزریق اعتبارات، شرایط هیئت در سال‌های اخیر تغییر کرده و کمک‌های زیادی به تیم‌های بسکتبال استان در بخش مردان و زنان صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: ۶ بسکتبالیست استان در اردوی استعدادیابی تیم ملی نوجوانان که به میزبانی قم برگزار می‌شود حضور یافتند که امیرحسین تقی زاده، مسیح طاهرخانی، علیرضا باقری، آرمان بابایی، سهیل طهماسبی و پارسا طاهرخانی از جمله این ورزشکاران هستند.

دبیر هیأت بسکتبال استان قزوین ابراز کرد: تیم بسکتبال نوجوانان ایران خود را برای شرکت در رقابت‌های آسیایی و جهانی آماده می‌کند که امیدواریم شاهد حضور استعدادهای قزوین در این رقابت‌ها باشیم.

حمیدی گفت: استان قزوین ظرفیت‌های زیادی در رشته بسکتبال دارد و قهرمانی نونهالان ایران، نایب قهرمانی نوجوانان، مقام سوم نونهالان کشور، قهرمانی لیگ دسته یک کشور، مقام چهارم لیگ برتر در سال ۹۴ و مقام دهم همان لیگ در سال ۹۹ را در کارنامه دارد.

اردوی تیم ملی استان قزوین بسکتبال رقابت تیم ملی نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر