کد خبر: 1082279 A

معاون اداره کل میراث‌فرهنگی استان خبرداد؛

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از تعلیق سه ماهه شرکت خدمات‌ مسافرتی و گردشگری افشین ریحانه خراسان تایباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ، یوسف بیدخوری با اعلام این خبر افزود: موضوع تعلیق این شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری پس از طرح و بررسی در جلسه کمیته نظارت و رسیدگی به شکایات دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان اتخاذ شده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی با اشاره به رای جلسه نظارت و رسیدگی به شکایات دفاتر و شرکت‌های خدمات مسافرتی و گردشگری استان، ادامه داد:با توجه به تخلفات  شرکت  بر اساس ماده ۴۳ مقرارت اجرایی‌–‌انضباطی فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری اعم از بلاتکلیفی وضعیت مدیرعامل معرفی شده و مدیر فنی و عدم تمدید پروانه بهره‌برداری‌، عدم تمدید ضمانت‌نامه شرکت، مجوز فعالیت این شرکت به مدت سه ماه تعلیق شده است.

بیدخوری گفت:این شرکت‌ در طول مدت تعلیق مجاز به انجام تبلیغات و فروش نبوده و صرفاً مجاز به انجام تعهدات پیشین خواهد بود.

او تصریح کرد:اگر چه به دلیل شیوع ویروس کرونا سفر به شدت کاهش یافته و گردشگری در شرایط نامناسبی قرار دارد اما نظارت بر تاسیسات و خدمات گردشگری هم‌چنان استمرار دارد و خدمات گردشگری باید برابر استانداردهای مربوطه ارائه شود.

خراسان رضوی گردشگری گردشگری و صنایع دستی مشهد ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر