کد خبر: 1081860 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان :

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با فرماندار بندرعباس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، از بازارهای بندرعباس بازدید کردند.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، خلیل قاسمی اظهار کرد: با توجه به قرمز بودن شهرستان بندرعباس در این ایام و لزوم فعالیت واحدهای صنفی، از نزدیک روند رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را در سطح بازارها رصد کردیم.

وی افزود: از صنوف و مراجعینی که در شرایط کنونی، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی را رعایت می کنند، تشکر و قدردانی می کنیم.

قاسمی تصریح کرد: تعداد معدودی از کسبه و مراجعه کنندگان در سطح بازار، پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده بودند که مقرر شد تیم مشترکی از بهداشت، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و دستگاههای ذیربط از امروز با جدیت بصورت مستمر از بازارها بازدید و واحدهایی که رعایت نمی کنند، ضمن اخطار اولیه، برای بار اول یک هفته و برای بار دوم 2 هفته پلمپ خواهند شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: طبق نشستی که با روسای اتحادیه صنفی داشتیم می بایست به واحدهای صنفی زیر مجموعه خود اخطار لازم را بدهند تا هم واحدهای صنفی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و هم از دادن خدمات به مشتریان بدون ماسک جلوگیری کنند. 

دانشگاه علوم پزشکی استان رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت فرماندار هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر