کد خبر: 1081413 A

به میزبانی استان مرکزی و در شهر اراک:

مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان بزرگسال کشور به میزبانی استان مرکزی در اراک آغاز شد. در این رقابتها 29 تیم دو و میدانی بانوان بزرگسال کشور در قالب 150 ورزشکار دونده حضور دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رقابت بانوان دونده کشور به مدت 2 روز در روزهای چهارم و پنجم خردادماه در 23 ماده و در پرش‌ها، پرتاب‌ها و دوهای استقامت در پیست استاندارد تارتان ورزشگاه 15 هزار نفری امام خمینی (ره) اراک دنبال می‌شود.

ورود تیم‌ها به اراک از روز سوم خردادماه انجام شده و هیچ ورزشکار و دست اندرکار برگزاری، بدون تست کرونا پذیرش نشده است. همچنین تدابیر لازم برای برگزاری رقابت‌ها باکیفیت بالا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اندیشیده شده است.

استان مرکزی برای نخستین بار است که میزبان مسابقات قهرمان کشوری بانوان دونده است. این استان به دلیل میزبانی مسابقات، مجوز حضور 2 تیم در این رقابت‌ها را دارد که در این راستا 8 بانوی دونده بزرگسال از استان مرکزی با سایر رقبای میهمان رقابت می‌کنند.

50 داور قضاوت برگزاری این مسابقات را برعهده دارند که از این تعداد 21 داور آن از استان مرکزی است. همچنین در پایان برگزاری هر ماده ورزشی این رقابت‌ها نفرات برتر اعلام می‌شود.

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات نیز در عصر روز پنجم خردادماه با حضور مسئولان کشوری و استان مرکزی در ورزشگاه 15 هزار نفری امام خمینی (ره) اراک برگزار خواهد شد.

مسابقات دوومیدانی بانوان بزرگسال کشور میزبانی استان مرکزی در شهر اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر