کد خبر: 1081275 A

طی دو ماه گذشته انجام شد؛

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابجایی ۲۳۷ هزار نفر مسافر در دو ماه گذشته خبر داد.

به گزارش ایلنا، رضا شیرین زاده در بازدید از پایانه مسافربری پارس آباد از جابجایی ۲۳۷ هزار نفر مسافر طی دو ماه گذشته در استان اردبیل خبر داد و گفت: این میزان جابجایی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۵ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه این میزان جابجایی مسافر در قالب ۴۹ هزار مورد سفر انجام شده تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۷۵ درصدی هستیم.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل فعالیت ۵۴ شرکت مسافری در استان اردبیل را یادآور شد و گفت: از این تعداد مسافر ۱۰۶ هزار نفر با وسیله نقلیه اتوبوس، ۲۱ هزار نفر با مینی بوس و ۱۰۹ هزار نفر نیز از طریق ناوگان عمومی سواری جابجا شده اند.

شیرین زاده افزود:همه دستورالعمل‌های بهداشتی به شرکت های مسافربری ابلاغ شده ونظارت ویژه ای نیز بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان های عمومی مسافری انجام می شود.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به فعالیت یک هزار و ۱۱۰ دستگاه ناوگان مسافری در استان اردبیل، تصریح کرد: ۲ هزار و ۵۲۲ راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

شیرین زاده از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت خود از عملکرد شرکت‌ها و رانندگان را از طریق سامانه ۱۴۱ به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

 

حمل و نقل اردبیل راهداری اردبیل رضا شیرین زاده جابجایی مسافر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر