کد خبر: 1080708 A

رئیس نمایندگی کشوری فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در ایران به همراه مدیرکل عملیات و برنامه‌های بشردوستانه بین المللی جمعیت هلال احمر و مشاور دبیرکل و مسئول هماهنگی خانه‌های هلال سراسر کشور در ایران صبح امروز از مراحل ساخت مرکز عملیات و پشتیبانی امداد و نجات استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس نمایندگی کشوری فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر  در ایران به همراه مدیرکل عملیات و برنامه‌های بشردوستانه بین المللی جمعیت هلال احمر و مشاور دبیرکل و مسئول هماهنگی خانه‌های هلال سراسر کشور در ایران صبح امروز از مراحل ساخت مرکز عملیات و پشتیبانی امداد و نجات استان قزوین بازدید کردند.

  حسن آصفی در این بازدید گفت: این طرح در ۱۰ هکتار مساحت و در ۱۹ کیلومتری قزوین در حال اجرا است و تا کنون ۱۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است، فاز یک مرکز عملیات و پشتیبانی امداد و نجات استان حدود ۸۵ درصد و کل پروژه ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: هدف از سفر نماینده فدراسیون صلیب سرخ جهانی در ایران به استان، بازدید از این طرح و تصمیم‌گیری برای تخصیص حدود ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار است.

آصفی گفت: قزوین معین امداد و نجات استان‌های تهران و البرز است و با توجه به این موارد و همچنین حادثه خیز بودن استان پروژه احداث مرکز عملیات و پشتیبانی امداد و نجات انجیلاق را پیگیری کرده‌ایم که بزودی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

استان قزوین امداد و نجات ایران جمعیت هلال احمر صلیب سرخ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر