کد خبر: 1080381 A

رئیس سازمان صمت استان عنوان کرد:

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: لازم است تا هیئت رئیسه اتاق اصناف با فعال کردن کمیسیون‌های تخصصی از نظرات کارشناسی آن‌ها بعنوان بازوان توانمند اتاق اصناف در جهت اصلاح مشکلات موجود بهره‌مند شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، عزیزالله افضلی در اجلاس ماهیانه اتاق اصناف مرکز استان گفت: باتوجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها، لازم است رئیسان اتحادیه‌های صنفی مردم و اصناف را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنند؛ البته استفاده کردن از امکانات اتحادیه‌ها و اتاق برای فرد و گروه خاصی در راستای تبلیغات انتخاباتی از لحاظ قانونی و شرعی جایز نیست.

رئیس سازمان صمت استان قزوین ادامه داد: در سال گذشته بیشترین آسیب از ویروس کرونا را بخش اصناف کشور متحمل شد و دولت در حد توان با استفاده از تسهیلات بانکی بخشی از زیان را جبران کرد.

وی ابراز کرد: لازم است هیئت رئیسه اتاق اصناف در سال جدید نسبت به برگزاری اجلاس ماهیانه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

افضلی گفت: لازم است تا هیئت رئیسه اتاق اصناف با فعال کردن کمیسیون‌های تخصصی از نظرات کارشناسی آن‌ها به‌ عنوان بازوان توانمند اتاق اصناف در جهت اصلاح مشکلات موجود بهره‌مند شود.

استان قزوین دولت کارشناسی مشکلات هیئت رئیسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر