کد خبر: 1080355 A

نماینده مردم هرمزگان در مجلس:

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: با توجه به شعار سال که تکیه اصلی آن بر رفع موانع تولید است اما متاسفانه مسیر تولید در هرمزگان به رغم ظرفیت های طلایی این استان هموار نیست.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، احمد مرادی در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس اظهار کرد: بانک‌ها از یک سو  و قوانین و بخشنامه‌های مخل کننده از سویی دیگر تولیدکنندگان را در تنگنا قرار داده است.

مرادی با بیان اینکه اتاق بازرگانی بندرعباس جایگاه واقعی خود را در استان به خوبی پیدا کرده است، افزود: از تلاش های بی قفه ریاست اتاق بازرگانی بندرعباس در راستای شکوفایی اقتصادی استان تقدیر کرد.

وی ادامه داد:  میزان تاثیرگذاری اتاق بازرگانی بندرعباس در برهه کنونی قابل مقایسه با دوره های قبلی نیست و اینک اتاق بازرگانی بندرعباس مورد وفاق و اعتماد بخش دولتی و بخش خصوصی است.

رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس نیز در ادامه این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد یک ساله اتاق، بیان کرد: خوشبختانه اتاق توانسته است در این مدت یک سال و نیم دستاوردهای بسیار خوبی در بخش های مختلف داشته باشد.

محمدرضا صفا اضافه کرد: ما امروز در بسیاری از بخش ها دارای رتبه و جایگاه استانی و ملی هستیم که این مهم جز با همت و همراهی مسوولان و تلاش مجدانه و پیگیری های بخش های مختلف اتاق محقق نمی شد.

وی خاطرنشان کرد: اتاق بازرگانی بندرعباس امروز اتاق بازرگانی بندرعباس به عنوان پارلماند بخش خصوصی دارای عملکردی قابل قبولی است و  امید است در سال جدید نیز بتوانیم شاخص های اقتصادی استان را تقویت کنیم و مشکلا ت و موانع فعالان اقتصادی را با استفاده از ظرفیت های قانونی و حمایت مسئولان برطرف کنیم.

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مجلس شورای اسلامی هرمزگان بخش دولتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر