کد خبر: 1080291 A

رئیس ستاد انتخابات استان مطرح کرد:

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور فضای مناسب و روباز برای شعب اخذ رای در نظر گرفته شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حیدر قاسمی در جلسه ستاد انتخابات استان در استانداری اصفهان افزود: یکی از مهم‌ترین و شاخص‌ترین پروژه‌های کاری ما برگزاری انتخابات است و با توجه به حجم گسترده واجدین شرایط و صندوق‌های اخذ رای در شهرستان اصفهان باید نگاه ویژه‌ای به این شهرستان صورت بگیرد.

وی افزود: حدود ۳۰ درصد از کاندیداهای ثبت نامی، ۳۰ درصد از صندوق‌ها و شعب اخذ رای و ۴۰ درصد از واجدین شرایط حضور در انتخابات در این استان مربوط به  شهرستان اصفهان هستند.

قاسمی اظهار داشت: ویروس کرونا متغیر بسیار تأثیرگذار است و باید با تمهیدات لازم در این باره به مردم اطمینان بخشی صورت بگیرد و در روز انتخابات در شعب اخذ رای دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی به طور رعایت شود تا مردم با اطمینان خاطر پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

وی خطاب به فرمانداران استان تصریح کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور فضای مناسب و روباز برای شعب اخذ رای در نظر گرفته شود.

رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان یادآور شد: آموزش لازمه فرآیند انتخابات است و نماینده‌های فرمانداران و دست اندرکاران انتخاباتی باید از آموزش‌های لازم برخوردار باشند.

استان اصفهان اصفهان انتخابات حضور در انتخابات ویروس ایلنا استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر