کد خبر: 1080266 A

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: با توجه به صنعتی بودن استان قزوین و تعداد و تنوع بالای واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری انتظارات استاندار قزوین در راستای تقویت نیروی انسانی اداره کل استاندارد به جا بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزین، غلامرضا شریعتی در دیدار با استاندار قزوین گفت: سازمان ملی استاندارد خود را در کنار صنایع می‌بیند و از این رو تلاش می‌کنیم با ارتقای کیفیت اعتبار کالاهای ایرانی در داخل و خارج افزایش یابد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ادامه داد: تلاش ما با توجه به سیاست‌های کلی نظام و دولت و نام گذاری سال‌های اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب این است که در رونق و جهش تولید اثرگذار باشیم؛ البته سلامت و ایمنی و حفظ اعتبار برند ایرانی از اصولی است که به آن‌ها نیز توجه جدی داریم.

وی ابراز کرد: در کمک به تولید باید همه دستگاه‌ها منسجم عمل کنند؛ چرا که فعالیت جزیره‌ای در این بخش اثربخش نیست، استاندارد نیز با تلاش و همراهی سایر دستگاه‌ها می‌کوشد تا خدمتگزار خوبی برای تولید و رونق این حوزه باشد.

این مسئول ادامه داد: سازمان ملی استاندارد از دستگاه‌هایی است که در تولید، تجارت و صادرات نقش غیرقابل انکاری دارد و می‌تواند تسهیل گر باشد.

وی اظهار کرد: قزوین جزء استان‌های مهم صنعتی کشور به شمار می‌آید و به علت نزدیکی به تهران از جذابیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

رئیس سازمان ملی استاندارد ادامه داد: با توجه به صنعتی بودن این استان و تعداد و تنوع بالای واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری انتظارات استاندار قزوین در راستای تقویت نیروی انسانی اداره کل استاندارد به جا بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

شریعتی گفت: معتقدیم که مدیران باید در استخدام نیروهای انسانی مورد نظر خود نقش داشته باشند و این موضوع در کارایی و کارآمدی سازمان‌ها و دستگاه‌ها تاثیرگذار است که متاسفانه کم توجهی به این موضوع موجب کم شدن کیفیت در کارها شده است.

استان قزوین نیروی انسانی سازمان ملی استاندارد استاندارد اجباری اداره کل استاندارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر