کد خبر: 1080266 A

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: با توجه به صنعتی بودن استان قزوین و تعداد و تنوع بالای واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری انتظارات استاندار قزوین در راستای تقویت نیروی انسانی اداره کل استاندارد به جا بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزین، غلامرضا شریعتی در دیدار با استاندار قزوین گفت: سازمان ملی استاندارد خود را در کنار صنایع می‌بیند و از این رو تلاش می‌کنیم با ارتقای کیفیت اعتبار کالاهای ایرانی در داخل و خارج افزایش یابد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ادامه داد: تلاش ما با توجه به سیاست‌های کلی نظام و دولت و نام گذاری سال‌های اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب این است که در رونق و جهش تولید اثرگذار باشیم؛ البته سلامت و ایمنی و حفظ اعتبار برند ایرانی از اصولی است که به آن‌ها نیز توجه جدی داریم.

وی ابراز کرد: در کمک به تولید باید همه دستگاه‌ها منسجم عمل کنند؛ چرا که فعالیت جزیره‌ای در این بخش اثربخش نیست، استاندارد نیز با تلاش و همراهی سایر دستگاه‌ها می‌کوشد تا خدمتگزار خوبی برای تولید و رونق این حوزه باشد.

این مسئول ادامه داد: سازمان ملی استاندارد از دستگاه‌هایی است که در تولید، تجارت و صادرات نقش غیرقابل انکاری دارد و می‌تواند تسهیل گر باشد.

وی اظهار کرد: قزوین جزء استان‌های مهم صنعتی کشور به شمار می‌آید و به علت نزدیکی به تهران از جذابیت‌های خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

رئیس سازمان ملی استاندارد ادامه داد: با توجه به صنعتی بودن این استان و تعداد و تنوع بالای واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری انتظارات استاندار قزوین در راستای تقویت نیروی انسانی اداره کل استاندارد به جا بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.

شریعتی گفت: معتقدیم که مدیران باید در استخدام نیروهای انسانی مورد نظر خود نقش داشته باشند و این موضوع در کارایی و کارآمدی سازمان‌ها و دستگاه‌ها تاثیرگذار است که متاسفانه کم توجهی به این موضوع موجب کم شدن کیفیت در کارها شده است.

انتهای پیام/
استان قزوین نیروی انسانی سازمان ملی استاندارد استاندارد اجباری اداره کل استاندارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر