کد خبر: 1080171 A

باتوجه به لزوم حفظ پروتکل‌های بهداشتی؛

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تاکستان گفت: برای انتخابات پیش رو در شهرستان تاکستان 185 شعبه اخذ رای شامل سیار و ثابت در نظر گرفته شده که به دلیل حفظ سلامت افراد نسبن به دوره گذشته افزایش 5 درصدی داشته است.

رضا طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین، با اشاره به وضعیت تعداد شعب اخد رای شهرستان تاکستان گفت:  برای انتخابات پیش رو در شهرستان تاکستان 185 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که شامل شعب سیار و ثابت است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تاکستان ادامه داد: 71 شعبه درشهر تاکستان، 8 شعبه در ضیاء آباد، 8 شعبه در خرمدشت، 6 شعبه در نرجه، 16 شعبه در  اسفرورین و 76 شعبه نیز در مناطق روستایی درنظر گرفته شده است.

وی ابراز کرد: 124 روستا در شهرستان تاکستان وجود دارد که 91 مورد واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراها هستند.

فرماندار شهرستان تاکستان درباره رعایت پروتکل‌هایی بهداشتی در زمان برگزاری انتخابات اظهار کرد: در راستای حفظ سلامت افراد شعب اخذ رای 5 درصد افزایش یافته، همچنین سعی شده تا جای امکان محل شعب در فضاها و محیط‌های باز در نظر گرفته شود تا روند انتخابات با رعایت فاصله و شیوه نامه‌های ابلاغی برگزار شده و افراد با آرامش شرکت کنند.

وی ادامه داد: از مردم درخواست داریم  در روز رای‌گیری شرکت در انتخابات را به بعد  از ظهر و ساعات پایانی موکول نکنند و در طول روز مراجعه کنند تا ازدحام جمعیت نداشته باشیم.

طاهری در پایان گفت: برای برگزاری انتخابات در شهرستان تاکستان آمادگی کامل  داریم و امیدواریم با مشارکت بالا و با نهایت امنیت و سلامت برگزار شود.

انتخابات سلامت فرماندار شهرستان امنیت انتخابات شوراها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر