کد خبر: 1079199 A

رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین خبر داد:

رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: اتاق بازرگانی استان قزوین با تشکیل کمیسیون ویژه بصورت رسمی فعالیت خود را به عنوان حامی کسب و کارهای حقیقی استان در منطقه ویژه اقتصادی تاکستان آغاز کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مهدی بخشنده با اشاره به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در تاکستان گفت: بخش خصوصی برای شکل‌گیری منطقه ویژه اقتصادی در تاکستان برنامه‌های مختلفی را در نظر گرفته است.

رئیس اتاق بازرگانی قزوین افزود: با استفاده از فرصت منطقه ویژه اقتصادی در تاکستان می‌توان زمینه افزایش صادرات کالاهای تولیدی و رونق بخش تولید را در منطقه فراهم کرد.

وی ابراز کرد: تسهیلات گمرکی این منطقه می‌تواند به توسعه صادرات و تولید کمک شایانی کرده و شرکت‌ها نیز می‌توانند بدون پرداخت حقوق و عوارض، کالاهای خود را وارد این منطقه ویژه کرده و هنگام ترخیص کالا از این منطقه اقتصادی به قلمرو گمرکی کشور به افزایش ارزش افزوده کمک کنند.

این مسئول ادامه داد: اتاق بازرگانی قزوین بعنوان نماینده بخش خصوصی در سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" با تشکیل کمیسیون ویژه در این زمینه بصورت رسمی فعالیت خود را به عنوان حامی کسب و کارهای حقیقی استان در منطقه ویژه اقتصادی تاکستان آغاز کرده و در این راستا ضمن تعامل با دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان قانونی مردم، پذیرای طرح‌های پیشنهادی تمامی فعالان بخش خصوصی در استان است.

بخشنده گفت: با شکل گیری منطقه ویژه اقتصادی در استان قزوین زمینه ایجاد اشتغال بالا و رونق اقتصادی منطقه مهیا خواهد شد.

استان قزوین ایجاد اشتغال بخش خصوصی نماینده بخش خصوصی منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر