کد خبر: 1079189 A

معاون استاندار البرز:

رئیس ستاد انتخابات استان البرز، گفت: تمام مسئولان و دست اندرکاران انتخابات وظیفه دارند مر قانون و بی طرفی کامل را در همه مراحل انتخابات رعایت کنند و به هیچ وجه جانبداری دخالت در امر انتخابات به نفع هیچکدام از نامزدها پذیرفته شده نیست و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش ایلنا از البرز، نورمحمد فردی اظهار داشت: دشمنان همواره در پی ضربه به انقلاب هستند اما حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌ها را خنثی و مشروعیت نظام را تثبیت می‌کند.

وی افزود: تمامی امکانات و زیرساخت‌های موردنیاز برای برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد ماه در این استان فراهم شده است.

معاون استاندار البرزتصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزاری مستمر انتخابات به منظور مشارکت و ایفای نقش مردم در تعیین سرنوست خویش و کشور است به نحوی که تمامی ارکان نظام و کشور براساس رای و نظر مردم اداره می شود.

فردی گفت: فرایند انتخابات بر اساس قانون و جدول زمانی و با تعامل و هماهنگی بین کلیه دست اندرکاران انتخابات در حال انجام است حضور و مشارکت حداکثری مردم در روز رای گیری تمامی تحلیل‌های استکبار جهانی را خنثی خواهد کرد.

وی با اشاره به ضرورت انجام هرگونه اقدامات انتخاباتی از سوی داوطلبان مطابق قانون اظهار داشت: برگزاری هرگونه تجمع تبلیغاتی ممنوع است.

معاون استاندار البرز گفت: سیاست راهبردی در استان البرز امنیت، سلامت و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و از رای مردم با حساسیت حراست و مراقبت می شود.

فردی تصریح گفت: این حق طبیعی مردم است که خودشان سرنوشت چهارساله خود را رقم بزنند و در این خصوص ملاک و معیار اجرایی دقیق قانون است.

معاون استاندار افزود: در اجرای سیاست‌های راهبردی نماینده عالی دولت در استان به طور مرتب و منظم اطلاع رسانی دقیق و شفاف در امر انتخابات بر حسب مورد صورت می‌گیرد زیرا هیچ فاصله‌ای بین مردم و مسئولین نیست بلکه مردم طبق فرمایشات حضرت امام راحل و تأکیدات مقام معظم رهبری ولی نعمتان ما هستند.

فردی گفت: نکته مهم و حائز اهمیت که در هر نشستی سعی می‌کنم بر آن اشاره داشته باشم و در راستای سیاستهای ترسیم شده وزارت کشور و نماینده عالی دولت در استان تمام مسئولان و دست اندرکاران انتخابات وظیفه دارند مر قانون و بی طرفی کامل را در همه مراحل انتخابات رعایت کنند و به هیچ وجه جانبداری دخالت در امر انتخابات به نفع هیچکدام از نامزدها پذیرفته شده نیست و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد و دستگاه‌های نظارتی، قضایی، فرمانداری‌ها و بازرسی نظارت کافی را معمول خواهند داشت. 

وی اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف با هیچکس تعارف نداشته و برخورد قاطع و قانونی لازم با متخلفان انجام می‌شود زیرا رأی مردم زینتی نیست و آرای تک تک مردم تأثیرگذار و سرنوشت ساز است و اصولاً قاعده گردش قدرت و دموکراسی این است که مردم خودشان سرنوشت خودشان را رقم بزند و این بهترین شیوه دموکراسی است.

 

معاون استاندار البرز انتخابات 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر