کد خبر: 1078578 A

رئیس سازمان صمت البرز:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با تاکید بر قیمت مصوب مرغ به ازای هر کیلوگرم، 24 هزار و 900 تومان است ، گفت: گران فروشی مرغ قابل قبول نیست و با متخلفان برخورد جدی خواهیم داشت.

به گزارش ایلنا از البرز، رامین ربیعی در باره آخرین قیمت مرغ گرم تصریح کرد: مرغ گران نشده است و باید طبق همان قیمت مصوب هر کیلوگرم 24هزار و 900 تومان به فروش برسد.

رئیس سازمان صمت البرز با بیان اینکه نظارت و بررسی بر روند فعالیت صنوف با جدیت دنبال می‌شود، اظهار کرد: در فروردین و اردیبهشت سال جاری یک هزار و 423 مورد بازرسی از فروشگاه‌های عرضه مرغ صورت گرفته که در نهایت منجر به تشکیل 127 پرونده به ارزش ریالی 16 میلیارد و 404 میلیون ریال شده است.

بنا به گفته این مقام مسئول در فروردین ماه، دو میلیون و 786 هزار و 793 کیلوگرم و در اردیبهشت ماه سه میلیون و 659 هزار و 848 کیلوگرم مرغ گرم در استان البرز توزیع شده است.

دبیر کارگروه تنظیم بازار استان البرز یادآور شد: در روزهای گذشته مرغ گرم به میزان کافی در بازار توزیع شده است و هیچ کمبودی وجود ندارد لذا گران فروشی به هیچ وجه قابل قبول نیست و برخورد جدی و قاطع با متخلفان صورت خواهد گرفت.

ربیعی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم که مرغ را گران‌تر از قیمت مصوب خریداری نکنند و در صورت مشاهده تخلف، فروشگاه گرانفروش را به سامانه 124 معرفی کنند.

 

رییس سازمان صمت البرز عرضه گوشت مرغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر