کد خبر: 1078232 A

جانشین ستاد کرونای استان قزوین عنوان کرد؛

جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: طرح نماد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی حوزه دانش آموزی از اقدامات مهمی است که اجرا می‌شود و با توجه به اینکه ما برای ۲۳۰ هزار نفر تصمیم می‌گیریم باید نگاه کارشناسانه داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین منوچهر حبیبی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قزوین گفت: براساس مصوبات آزمون‌های دوره نهم و دوازدهم حضوری است؛ ازاین رو باید دقت کنیم پروتکل‌ها بشدت رعایت شود.

جانشین ستاد کرونای استان قزوین ادامه داد: پروتکل ها در نخستین روز آزمون‌ها  خیلی خوب رعایت شد و بر ادامه این روند تاکید جدی داریم و لازم است مدیران و ناظران بشدت مراقبت کنند تا دانش آموزان حتما در زمان آزمون ماسک بزنند و تجمع قبل و بعد آزمون نداشته باشند.

وی ابراز کرد: در شرایط کنونی والدین نگران هستند و ما باید این نگرانی را با تامین بهداشت مدارس و مراکز آزمون رفع کنیم؛ ما نیز به سلامت دانش آموزان حساس هستیم و از رسانه‌ها انتظار داریم از نحوه برگزاری آزمون‌ها گزارش تهیه کنند تا خانواده‌ها اطمینان داشته باشند که مراقب فرزندانشان هستیم.

این مسئول ادامه داد: از معلمان انتظار داریم در رعایت پروتکل‌ها سخت گیری کنند؛ اما در آزمون آسان بگیرند.

حبیبی با اشاره به اجرای طرح نماد در استان اظهار کرد: طرح نماد در  راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی حوزه دانش آموزی از اقدامات مهمی است که اجرا می‌شود و با توجه به اینکه ما برای ۲۳۰ هزار نفر تصمیم می‌گیریم باید نگاه کارشناسانه داشته باشیم.

وی در پایان گفت: لازم است با نگاه کارشناسی به موضوع آسیب‌های دانش آموزی برای حل تهدیداتی همچون اعتیاد، خشونت، فرار از مدرسه و سرقت برنامه ریزی کنیم.

 

آسیب های اجتماعی استان قزوین سلامت شورای آموزش و پرورش کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر