کد خبر: 1077963 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: پروژه های بیمارستان یون درمانی، ورزشگاه 6 هزار نفری انقلاب کرج، قطار شهری، کنارگذر شمالی کرج، راه هشتگرد-طالقان که 2 دهه پیش آغاز شده بود و بیمارستان فردیس و ساختمان آب و خاک باید تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرند.

به گزارش ایلنا از البرز، عزیزالله شهبازی در نشست برنامه ریزی جهت بهره برداری از پروژه های نیمه کاره که در دولت های یازدهم و دوازدهم در البرز آغاز شده، اظهار کرد: به پایان دولت نزدیک می شویم و با مروری بر روند اقدامات می توانیم مشاهده کنیم که در این مدت اقدامات بزرگی جهت ارتقا زیرساخت های استان در حوزه های مختلف صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در 3 سال اخیر پروژه های بزرگی در البرز به ثمر رسید، که مدت ها مورد مطالبه و نیاز مردم بود همچنین سرانه های بسیاری در بخش های مختلف ارتقا یافت.

شهبازی گفت: اکنون نیز براساس دستور رئیس جمهور کشور در حال اجماع پروژه ها و طرح ها هستیم و 6 پروژه محوری در البرز احصا شد که آغاز آنها در این دولت بوده و بیشترین پیشرفت خود را بویژه در 3 سال اخیر داشته اند.

وی افزود: پروژه‌های بیمارستان یون درمانی و ورزشگاه 6 هزار نفری انقلاب کرج، قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج، راه هشتگرد-طالقان که 2 دهه پیش آغاز شده بود، بیمارستان فردیس و ساختمان آب و خاک که باید تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرند.

استاندار البرز گفت: در این راستا منطقه 2 آزاد راه تهران-شمال و افتتاح اولین پست برق 400 کیلوولت البرز در باغستان کرج نیز در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: طرح های اقتصادی بسیار مهمی نیز وجود دارند که برای این امر نیز هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

شهبازی گفت: بازدیدها و رصدهای مستمر باید در دستور کار مدیران مربوطه باشد تا روند تکمیل این پروژه ها تسریع شود.

وی افزود: شهردار کرج نیز اعلام کرد که تا پایان خرداد ماه امسال پروژه های این حوزه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

استاندار البرز گفت: مجموعه مسئولان استان با همراهی دستگاه های نظارتی در استان بسیج شده‌اند که این امور به نحو مطلوب پیگیری و اجرایی شود.

وی افزود: اتحاد و انسجامی که در البرز شکل گرفته عامل پیشرفت و توسعه این استان شده و امید است با تداوم این همراهی ها بتوانیم اسباب روسفیدی نظام جمهوری اسلامی ایران شویم.

استاندار البرز قطار شهری کرج ورزشگاه 6هزار نفری انقلاب کرج جاده هشتگرد - طالقان بیمارستان یون درمانی بیمارستان فردیس پروژه عمرانی البرز ساختمان آب و خاک کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر