کد خبر: 1077957 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با توجه به اینکه در برگزاری شایسته امتحانات در استان نیازمند نظارت حداکثری تمامی همکاران در ادارات آموزش و پرورش هستیم، تمامی دورکاری کارمندان ادارات از روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه لغو شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قزوین، حسنعلی اصغری در دومین جلسه ستاد امتحانات آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با توجه به اینکه در برگزاری شایسته امتحانات در استان نیازمند نظارت حداکثری تمامی همکاران در ادارات آموزش و پرورش هستیم، تمامی دورکاری کارمندان ادارات از روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه لغو شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: باتوجه به شرایط ویژه‌ای که در آن قرار داریم نیاز است تا همکاران ادارات توجه ویژه‌ای به نحوه برگزاری آزمون‌های حضوری داشته باشند و گزارشات بررسی‌ها و بازدید‌ها را جهت اتخاذ تصمیمات لازم ارسال کنند.

اصغری ابراز کرد: تمام تمهیدات لازم در سراسر استان برنامه ریزی شده تا با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و حضور مراقبین سلامت در تمامی حوزه‌های امتحانی شرایط ایمنی برای دانش آموزان در برگزاری امتحانات فراهم شود.

 

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان قزوین دانش آموزان مدیرکل آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر