کد خبر: 1077571 A

از امروز آغاز شد؛

دبیر جشنواره سراسری تئاتر اردیبهشت گفت: این جشنواره پنجمین دوره خود را به طور رسمی از امروز 27 اردیبهشت ماه سال 1400 آغاز می‌­کند.

به گزارش ایلنا از سمنان، سجاد یعقوبی دبیر جشنواره افزود­: این جشنواره که به صورت مجازی برگزار می ­شود، از بهمن ماه سال 1399 فعالیت های خود را آغاز کرد.

وی ادامه داد: تولید محتواهای مفیدی در زمینه تئاتر و ادبیات، برگزاری لایوهایی با موضوعات هنر نمایش و جشنواره های دانشجویی و برگزاری وبینار های تخصصی با افراد سرشناسی چون مهتاب نصیر پور، فرزین محدث، نوید فرح مرزی، مونا فرجاد و... از جمله فعالیت های جشنواره تا زمان شروع آن بوده است.

یعقوبی بیان کرد: پس از پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره در تاریخ 20 اردیبهشت، آثار توسط هیئت انتخاب جشنواره، شامل هادی عامل هاشمی، محمد رفیعی و پوریا حیدرنژاد دیده و ارزیابی شدند.

دبیر جشنواره سراسری تئاتر اردیبهشت تصریح کرد: برای بخش­ های رقابتی این جشنواره مجموعا 159 اثر از 48 دانشگاه و از شهرهای سراسر کشور مانند تهران، یزد، اصفهان، تبریز و... ارسال شد.

وی افزود: از میان این آثار 12 اثر از بخش صحنه ای و 3 اثر از بخش نقالی آماده اکران شده اند که زمان پخش آن­ها مطابق برنامه‌­ریزی جشنواره، در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام به نشانی:

ordibehesht_festival اطلاع رسانی خواهد شد.

یعقوبی ضمن بیان اینکه علاقه‌­مندان می­ توانند از طریق سایت جشنواره به نشانی: Ordibehesht.du.ac.ir

همراه ما باشند اضافه کرد: اختتامیه این جشنواره جمعه 31 اردیبهشت ماه ساعت 18 برگزار می­‌شود.

 

دامغان دانشگاه دامغان جشنواره تئاتر اردیبهشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر