کد خبر: 1077550 A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از شناسایی و بستری 40 بیمار جدید کرونایی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 309 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش ایلنا، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل عنوان کرد: در شبانه روز گذشته 40 نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص 45 نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: بر اساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستانهای اردبیل، پارس آباد، مشگین‌شهر و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستانهای گرمی، بیله سوار، نیر، نمین، سرعین، کوثر و اصلاندوز در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 309  نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و 60 نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته 6 مورد فوتی با تشخیص کرونا در استان به ثبت رسیده است.

وی در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها عنوان کرد: از 40 مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، 26 نفر از اردبیل، 6 نفر پارس آباد، 5 نفر مشگین شهر، یک نفر گرمی و 2 نفر از خلخال گزارش شده است.

 

علوم پزشکی کرونا اردبیل ترخیص کووید19 بستری بیماران کرونا شهرام حبیب زاده علوم پزشکی اردبیل فوتی کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر