کد خبر: 1077445 A

رئیس سنجش اداره آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی از آمادگی سازمان برای برگزاری امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم به صورت حضوری خبرداد و گفت: این امتحانات با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی و در ۳۱۰ حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، محمد شقاقی پور در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: آزمون‌های این پایه های تحصیلی، با شرکت حدود ۳۲ هزار دانش آموز استان همزمان با سراسر کشور از ۲۷ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بازدیدهای مختلفی از مراکز امتحانی انجام شده و مراقبان سلامت در مدارس مستقر هستند و ناظران، رعایت پروتکل های بهداشتی را رصد کرده و تاییدیه سلامت برای تمام حوزه ها صادر کرده اند.

شقاقی پور از کاهش ظرفیت حوزه های امتحانی به نصف خبر داد و گفت: تمام مراکز امتحانی گندزدایی شده و قبل از ورود به جلسه امتحان، دانش آموزان غربالگری شده و تدابیری برای ورود بدون تراکم دانش آموزان به جلسه امتحانی اندیشیده شده است.

رئیس سنجش آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: تمامی تمهیدات از جمله تهویه مناسب مراکز و فاصله صندلی ها در نظر گرفته شده است تا دانش آموزان و معلمان با خاطری آسوده در جلسه امتحانی حضور یابند.

 

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش اداره آموزش و پرورش دانش آموز دانش آموزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر