کد خبر: 1077386 A

مدیرخانه مطبوعات استان زنجان گفت: برای برخورداری اعضای خانه مطبوعات استان زنجان از خدمات رفاهی، تفریحی، معیشتی و ... خانه کارگر، تفاهم نامه ای امضا شد.

 به گزارش ایلنا از زنجان، یوسف ناصر ، مدیرخانه مطبوعات استان زنجان اظهار داشت: برای برخورداری اعضای خانه مطبوعات استان زنجان از خدمات رفاهی، تفریحی، معیشتی و ... خانه کارگر، تفاهم نامه ای امضا شد.

 ناصر، ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه که بین مدیرخانه مطبوعات استان زنجان و اصغر نجاری،  دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان امضا شد و اعضای خانه مطبوعات استان زنجان، با عضویت در خانه کارگر، از خدمات ارایه شده این خانه به اعضای خود  بهره مند می شوند.

وی، افزود: فعالان رسانه ای استان زنجان می توانند با مراجعه و ارایه یک برگ کپی دفترچه تأمین اجتماعی (یا شماره بیمه)، کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به دفتر خانه کارگر استان زنجان واقع در خیابان 17 شهریور، خیابان انقلاب اسلامی، به عضویت خانه کارگر استان زنجان درآیند.

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان، گفت: مراجعان برای صدور کارت عضویت خانه کارگر از تخفیف 50 درصدی در پرداخت حق عضویت برخوردار می شوند.

ناصر، همچنین تصریح کرد: استفاده از امکانات رفاهی و تفریحی خانه کارگر در سطح کشور، دریافت بسته های حمایتی به قیمت مناسب، استفاده از تخفیف مشاغل و صنوف طرف قرارداد با خانه کارگر و ... از مزایای عضویت در خانه کارگر استان زنجان است.

به گفته مدیرخانه مطبوعات استان زنجان، عضویت در خانه کارگر یک ساله، سه ساله و پنج ساله است.

مدیرخانه مطبوعات استان زنجان، /تفاهمنامه /خدمات رفاهی /خانه مطبو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر