کد خبر: 1077086 A

استاندار قزوین خبر داد؛

استاندار قزوین گفت: در شرایط تحریم اقتصادی سرمایه گذاران به عنوان سربازان و افسران جنگ اقتصادی برای اشتغال و تولید قدم بر می دارند و حمایت از آنها یک تکلیف شرعی و اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در شورای اداری استان، با اعلام این خبر گفت: 99 سال سختی به لحاظ اعتبارات و شرایط اقتصادی و موضوع کرونا بود که همه را دچار مشکل و سختی کرد.

استاندار قزوین با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری با رویکرد اقتصادی نامگذاری شده است، افزود: سال گذشته همه به ویژه مسئولان حوزه های اقتصادی و فرمانداران با همکاری دادستانی و دستگاه قضایی تلاش کردند که موانع برای جهش اقتصادی در سطح استان برداشته شود و اقدامات خوبی به رغم شرایط سخت اقتصادی در حوزه کشاروزی، صنعتی و زیربنایی شکل گیرد.

جمالی پور گفت: با توجه به شعار سال همه باید تلاش کنیم در حوزه های مرتبط با شعار سال قدم برداریم و برنامه ریزی جامعی برای تحقق شعار سال داشته باسیم.

وی خاطر نشان ساخت: در این شرایط تحریم اقتصادی که سرمایه گذاران به عنوان سربازان و افسران جنگ اقتصادی برای اشتغال و تولید قدم بر می دارند همه یک تکلیف شرعی و اجتماعی برای حمایت از آنها داریم.

استاندار گفت: باید همه ظرفیت ها را بسیج کنیم تا از فرصت سرمایه گذاری برای ارتقای شاخص اقتصادی در استان و بستر سازی برای اشتغال که از دغدغه های مهم کشور است استفاده کنیم و قزوین را به عنوان یک استان شاخص در امر اقتصادی، مانع زدایی و فراهم کردن فرصت سرمایه گذاری معرفی کنیم.

جمالی پور گفت: اگر همه در کنار همدیگر قرار بگیریم و درک مناسبی از شرایط داشته باشیم همراهی خواهیم کرد تا امسال از همه فرصت ها برای رشد و توسعه اقتصادی استان بهره گرفته شود.

اشتغال تحریم اقتصادی جنگ سرمایه گذاران شرایط اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر