کد خبر: 1076638 A

مدیر عامل خانه مطبوعات استان کرمانشاه:

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه در دیدار با رئیس شورای اطلاع رسانی استان خواستار در اولویت قرار دادن خبرنگاران و اصحاب رسانه جهت دریافت واکسن کرونا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، وحید نیشابوری  در این  دیدار با اشاره به قرار گرفتن رسانه ها در گروه اول مشاغل که باید حتی  در وضعیت قرمز کرونایی به فعالیت خود ادامه دهند، اظهار داشت: با توجه به ضرورت شغلی و حضور مستمر خبرنگاران در مراسمات و مناسبات مختلف جهت تهیه خبر و گزارش و ارتباط نزدیک با آحاد جامعه و بخصوص کانون های پر ریسک ابتلا به کرونا، امکان سرایت و درگیری همکاران رسانه ای به بیماری کرونا بسیار زیاد است.

وی افزود: لذا می طلبد تا با قرار دادن این صنف در اولویت گروه دوم دریافت واکسن کرونا  ضمن حفظ سلامتی نسبت به انجام رسالت خطیر خود بپردازند.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه های استان کرمانشاه ابتلای بسیاری از اهالی رسانه به کرونا و درگذشت تعدادی از خبرنگاران ناشی از این بیماری  را گواه پرریسک بودن شغل خبرنگاری دانست و اظهار داشت: به همین دلیل از ستاد کرونا تقاضا داریم نسبت به در اولویت قرار دادن همکاران رسانه ای جهت دریافت واکسن کرونا پیگیری های لازم انجام گیرد.

حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس شورای اطلاع رسانی در این دیدار با تاکید بر اهمیت کار خبرنگاران و رسانه ها گفت: با توجه به حضور خبرنگاران در جلسات و مناسبت های مختلف و امکان درگیر شدن با این بیماری لازم است این صنف در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند.

وی افزود: ماهیت کاری فعالان این عرصه رسانه و ضرورت حضور در اماکن پرریسک درخواست در ستاد کرونا استان مطرح و به صورت پیشنهاد ویژه برای ستاد ملی ارسال خواهد شد.

خانه مطبوعات واکسن کرونا خبرنگاران و خبرگزاری ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر