کد خبر: 1076617 A

شهردار شیراز مطرح کرد؛

شهردار شیراز با اشاره به در پیش بودن انتخابات شورای شهر در خردادماه به مدیران این مجموعه تاکید کرد: نباید کار شهرداری در بخش های مختلف تحت تاثیر انتخابات قرار بگیرد بلکه باید پیگیری امور و گزارش دهی و پاسخگویی به شهروندان نیز بیشتر شود.

به گزارش ایلنا حیدر اسکندرپور در جلسه شورای مدیران شهرداری شیراز گفت: انتخابات شورای اسلامی شهر، نزدیکترین انتخابات به شهرداری است و به همین دلیل برای مدیران حساسیت دارد اما با توجه به سابقه ام در برگزاری انتخابات می گویم که شهرداری شیراز به بلوغ سازمانی رسیده است و چند ماه پس از انتخابات و استقرار تیم مدیریتی جدید، سیستم افراد توانمند و کاربلد را به مجموعه معرفی می کند نه معرفی ها و اقدامات پیش از آن.

وی ضمن تاکید بر اینکه بدون توجه به فضاهای انتخاباتی به کارتان توجه کنید و به دنبال حاشیه نباشید، افزود: هر فردی حق دارد فکر و دیدگاه خاصی را دنبال کند اما همان فرد به عنوان مدیر باید به دنبال انجام وظایف مجموعه باشد.

شهردار شیراز ادامه داد: اگر کسی می خواهد در ستاد انتخاباتی کار و تبلیغات انجام دهد می تواند با صداقت و شفافیت مرخصی بگیرد، به کار انتخاباتی اش بپردازد و این رفتار فرد قابل احترام است.

اسکندرپور خطاب به مدیران مناطق و حوزه های مختلف گفت: در خردادماه تمام پروژه ها باید در دو شیفت کار کنند و همچنین برای نظارت بر چگونگی فعالیت و روند اجرای پروژه ها، بازدیدهای میدانی و شبانه خواهم داشت و تلاش می کنیم در ماه آتی اغلب پروژه ها به نتیجه برسد.

وی اضافه کرد: افزایش سرعت پروژه ها و کار در دو شیفت مستلزم پشتیبانی مالی است که با توجه به کاهش درآمدهای شهرداری در فروردین و اردیبهشت قدری مشکل است اما با اطمینان می گویم که بدهی پروژه های عمرانی را برای مدیران بعدی نمی گذارم و تلاش می‌کنم با پیمانکاران پروژه ها تسویه کنم.

 

انتخابات شهرداری شورای مدیران انتخابات شورای شهر ستاد انتخاباتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر