کد خبر: 1076352 A

فرماندار دامغان مطرح کرد؛

فرماندار دامغان گفت: وعده چهارباره بهره برداری از مجموعه دیالیز طبقه دوم بیمارستان برادران رضایی دامغان که تاکنون محقق نشده است موجب دلخوری و گلایه مندی مردم است .

به گزارش ایلنا از سمنان، مهدی بندر آبادی بیان کرد: مشکلات مرتبط با بهداشت و درمان شهرستان دامغان از مسائل قدیمی و مورد مطالبه مردم  این شهرستان است.

وی ادامه داد: زحمات کادر حوزه بهداشت و درمان در شهرستان دامغان ستودنی و در خور توجه می باشد ، اما مشکلات و گره‌هایی در این خصوص وجود دارد که بیان آن نافی زحمات عزیزان در حوزه بهداشت و درمان نیست .

بندرآبادی یادآور شد: طولانی شدن برخی مباحث در سطح شهرستان و انجام برخی مقایسه های شهرستانی در سطح فضای مجازی ، موجب گلایه مندی و اعتراضات مردم می باشد.

وی اضافه کرد: برخی وعده‌ها و گفتار‌های محقق نشده توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان موجب گلایه مندی سازمان‌های مردم‌نهاد و مردم شهرستان دامغان شده است.

بندرآبادی با اشاره به اینکه نداشتن نیروی انسانی برای مراکز درمانی دامغان یکی از دغدغه‌های اصلی این شهرستان است، اظهار کرد: پیشنهاد می‌شود از طریق سازمان امور اداری و استخدامی کشور مشوق هایی برای برخی مسئولیت‌ها و پست‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان‌هایی همچون دامغان که با اقبال مواجه نیست ، در نظر گرفته شود.

فرماندار دامغان گفت: علی رغم وجود تخصص‌های مختلف پزشکی در بیمارستان دامغان به مدت ۱۵ روز در ماه ، اما در زمان عدم حضور این متخصصان ، مشکلاتی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان مشاهده می‌شود.

 

نارضایتی مردم دانشگاه علوم پزشکی سمنان فرمانداری دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر