کد خبر: 1075288 A

در آستانه عید سعید فطر؛

استودیوی کارگاه‌های تخصصی برخط اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در آستانه عیدسعید فطر در رشت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از رشت،دبیرکل کانون پرورش فکری گیلان در آیین راه‌اندازی این استودیو، اظهار کرد: ایجاد نشاط اجتماعی و جریان سازی تفکرات نوگرا و برگزاری کارگاه‌های ویژه تخصصی و عمومی برخط در سطح ملی از مهم‌ترین اولویت‌ها و اهداف افتتاح این استودیو بوده است.

اسفندیار ضیایی با اشاره به حضور بیش از هزار و ۶۰۰ علاقه‌مند و برپایی ۹۸ کارگاه تخصصی طی یک سال‌گذشته، افزود: برپایی کارگاه‌های عمومی برخط نوید بخش ارائه خدمات فرهنگی متنوع به جامعه هدف است.

وی در ادامه با بیان اینکه راه اندازی استودیو برخط ثمره آینده نگری و آینده پژوهی کانون است، گفت: این موضوع نشان دهنده وجود آمادگی برای رویدادهای پیش‌رو در برگزاری کارگاه‌های عمومی و تخصصی برخط است.

ضیایی همچنین به نقش کارکنان، مربیان و مدرسان آگاه این کارگاه‌ها را در همراه‌سازی جامعه و خدمات‌رسانی به تمامی علاقه‌مندان، به ویژه مخاطبانی که به مراکز فرهنگی هنری ثابت، فراگیر، کتاب‌خانه‌های پستی و سیار کانون دسترسی ندارند اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به انعطاف پذیری چارچوب‌های آموزشی کانون، آمادگی برای برگزاری هم‌زمان کارگاه‌های مجازی و حضوری روزهای پسا کرونا و آماده‌سازی کلاس اولی‌ها برای تجربه این شرایط، از اولویت‌هایی است که بایستی مد نظر قرار گیرد.

 این استودیو به مساحت ۴۰ مترمربع در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان بهره‌برداری شده و گامی در مسیر فرصت‌سازی برای تمامی مخاطبان و فراهم‌سازی زمینه‌های ارتباط بهتر و مؤثرتر با اعضای کارگاه‌های تخصصی برخط و عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌شمار می‌رود.

 

استان گیلان جامعه فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر