کد خبر: 1075134 A

در دیدار با معاون دادستان کل کشور مطرح شد:

مدیر طرح سازمان مدیریت تولید و صادرات زعفران با "سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل کشور" دیدار و به شرح اهداف و اقدامات سازمان OSEC پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید احسان مصطفوی، مدیر طرح سازمان OSEC در این دیدار با تشریح اقدامات انجام شده توسط این سازمان گفت: هم اکنون بازار جهانی زعفران به دلیل عدم نظارت دارای نوسان فراوانی است که باعث افزایش و یا کاهش قیمت و نارضایتی افراد مختلفی از جمله کشاورزان شده و یکی از مزایای ایجاد سازمان جهانی جلوگیری از نوسانات غیر ضروری بازار زعفران است.

وی با اشاره به اینکه برای جلوگیری از خروج مالکیت زعفران از دست ایران تشکیل سازمان اوسک امری ضروری است، افزود:  در این راستا ایجاد سامانه اصالت سنجی زعفران توسط هوش مصنوعی، صیانت از پیاز زعفران، ثبت روز ملی و جهانی زعفران و ایجاد پالایشگاه زعفران نیز از اقدامات در حال انجام توسط این سازمان است.

مصطفوی گفت: ایجاد برند ملی زعفران برای صادرات این محصول نیز از جمله اهداف و مزیت های ایجاد سازمان OSEC برای ایران است.

سعید عمرانی، معاون قضایی دادستان کل کشور نیز گفت: بنده برای حوزه تولید غسل شهادت کردم، من پای این کار هستم و سرم را برای این کار می‌گذارم. خط تولید کشور ما هنوز معلول و بیمار است و رهبر معظم انقلاب تاکیدشان بر این است که ما جز یاری خودمان نباید چشم به بیگانه بدوزیم.

وی ادامه داد: ما جای خود را عوض کردیم و احساس کردیم ما ارباب هستیم و مردم رعیت،  ما رعیت مردمی هستیم که خون شهدای آنها ما را پشت این میزها نشانده است.

معاون قضایی دادستان کل کشور تصریح کرد: آنچه که برای ما اهمیت دارد این است که کارگر بیکار نشود و کارخانه و بنگاه تولیدی تعطیل نشود و رهبر معظم انقلاب فرمودند کسانی که در این حوزه هستند سرباز اقتصادی هستند.

عمرانی در پایان گفت: اتاق بنده کفشداری امام رضا(ع) است، بابت کفش جفت کردن زائر اگر قرار باشد شغل خود را از دست بدهم و اگر تشخیص بدهم که حق است از آن دفاع خواهم کرد.

بیکاری دستگاه قضایی زعفران دادستان تعطیلی کارخانه osec
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر