کد خبر: 1075049 A

در نشست مجازی کلاب هاوس ضلع سوم مطرح شد؛

فعال سیاسی اصولگرا گفت: آینده انتخابات و تصمیم‌گیری آن با مردم است و نمی‌توان برای مردم تصمیم گرفت، مردم حرف خود را 28 خرداد پای صندوق‌های رای می‌زنند و کاندیداها وظیفه دارند خود را بدرستی معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، رضا بهمنی با حضور در نخستین نشست مجازی کلاب هاوس ضلع سوم درباره انتخابات پیش رو ظهار کرد: در انتخابات پیش رو مشارکت بالا و حداکثری خواهیم داشت؛ چرا که مردم نسبت به آینده کشور خود بی تفاوت نیستند، مردم ما همیشه حماسه آفرین و قهرمان بودند و خواهند بود.

وی ادامه داد: بهترین قاضی و تصمیم‌گیر مردم هستند نباید به جای مردم فکر کرد و هر فردی باید دیدگاه و اندیشه خود را به مردم ارائه کرده و پس از آن مردم تصمیم خواهد گرفت.

این فعال سیاسی اصولگرا عنوان کرد: تندروها در کشور همیشه هزینه و گرفتاری ایجادکردند؛ باید قضاوت را به مردم واگذار کرد، البته که بسیاری از اندیشه‌‎ها پوسیده شده و ما نیاز به بروزرسانی داریم.

وی بیان کرد: ایجاد فضا و فرصت گفت‌وگو فعالیت‌های ارزشمند و خوبی هستند، همه ما نیز دلسوز کشور و استان هستیم و باید افراد را با عملکردشان قضاوت کرد و وظیفه داریم به همه چیز با عینک خوش بینی نگاه کنیم.

بهمنی ابراز کرد: باید متوجه باشیم که در تمام دوره‌های مجلس اشکالات و نقاط قوت و ضعفی وجود داشت و مجلس کنونی نیز همین طور خواهد بود و نمی‌توان سیاه نمایی کرد و باید نگاه و نگرش‌های غلط اصلاح شود.

وی ابراز کرد: اکنون خروج و فرار سرمایه از کشور داریم که عامل آن نگاه‌هایی است که عرصه را تنگ می‌کنیم و  به افراد مهر ضد انقلاب و ضد ولایت می‌زنیم، این نوع خط کشی کردن‌ها درست نیست و باید با دید و نگاه نو به مسائل نگاه کنیم.

بهمنی در پایان گفت: آینده انتخابات و تصمیم‌گیری آن با مردم است و نمی‌توان برای مردم تصمیم گرفت، مردم حرف خود را 28 خرداد پای صندوق‌های رای می‌زنند و کاندیداها وظیفه دارند خود را بدرستی معرفی کنند و در نهایت امیدواریم که اتفاقات خوب و مثبتی را شاهد باشیم

انتخابات انقلاب سرمایه مردم تصمیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر