کد خبر: 1074892 A

مقاتلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت:برای اتمام پروژه مرکز جامع بهداشت این شهر ١٨٠ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز بوده که تا کنون ١٤٠ میلیارد آن تخصیص یافته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر ، علی مقاتلی روز سه شنبه در تشریح این خبر افزود: تاکنون با تزریق اعتبارات یاد شده بیش از ٨٥ درصد شاهد پیشرفت پروژه بوده‌ایم.

وی یادآور شد: با احداث این مرکز جامع،  ۶۰ هزار نفر از خدمات آن بهره‌مند خواهند شد ‌و به همین دلیل تلاش می‌شود هرچه سریعتر  افتتاح گردد.

مدیر عامل عمران شهر جدید عالیشهر  افزود : هزینه ساخت این مرکز بهداشتی و درمانی به صورت مشارکتی از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان، منابع استانی و شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تامین می گردد که در ارتقا خدمات بهداشت و درمان این شهر نقش مهمی ایفا می‎کند.

مقاتلی اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی کشور افتتاح این مرکز درمانی خدمتی بزرگ در راستای بهبود وضعیت مقابله با کرونا در شهر جدید عالیشهر و مناطق حومه است.

وی افزود: احداث مرکز جامع بهداشتی و درمانی از خواسته های  دیرینه شهروندان است که با تلاش صورت گرفته از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور و مدیریت ارشد استان در نیمه نخست امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در پایان  افزود: در کنار این پروژه ارزشمند پروژه‌های دیگری نیز در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و فضای سبز عالیشهر در دست اجرا است که افتتاح آنها گامی بلند در جهت افزایش سطح رفاه شهروندان است.

بهداشت و درمان بهداشتی و درمانی فضای سبز وزارت بهداشت و درمان وزیر راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر