کد خبر: 1074842 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

دهیار نصرت آباد گفت: باتوجه به حضور میدانی در جمع آوری زباله و ارتباط مستمر با پاکبانان و کارکنان خدمات شهری در فروردین ماه با اطلاع مسئولین بهداشت شهرستان با نام، کد ملی و کارت شناسایی خود دز اول واکسن و در اردیبهشت ماه دز دوم را دریافت کرده و از سهمیه هیچ پاکبانی استفاده نکردم.

فیروز آقازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین با اشاره به دریافت واکسن کرونا خارج از سهمیه گفت: مدتی پیش پاکبانان و کارکنان خدمات شهری نصرت آباد برای دریافت واکسن کرونا به مرکز بهداشت معرفی شدند، من نیز در راستای عملکرد بهتر خدمات شهری در جمع آوری زباله، مراحل شست‌وشو گند زدایی باکس‌های زباله حضور مستمر داشته و در ارتباط مستقیم با پاکبان‌ها قرار دارم.

دهیار نصرت آباد ادامه داد: با اعلام این موضوع به مسئول بهداشت اسم من نیز در لیست دریافت کنندگان واکسن قرار گرفت و در فروردین ماه با اطلاع مسئولین بهداشت شهرستان با نام، کد ملی و کارت شناسایی خود دز اول واکسن و در اردیبهشت ماه دز دوم را دریافت کردم.

کارت-واکسن

وی ابراز کرد: تمامی پاکبانان جهت تزریق واکسن به شبکه بهداشت معرفی شده بودند که برخی بنا بر نظر شخصی خودشان از تزریق واکسن امتناع کردند، من نیز به شخصه از سهمیه هیچ پاکبانی برای دریافت واکسن استفاده نکرده و واکسن تزریق شده به نام خودم ثبت شده است.

این مسئول عنوان کرد: من و اعضای خانواده‌ام واکسنی خارج از سهمیه دریافت نکرده و اگر کسی در رابطه با استفاده بنده از سهمیه فردی دیگر و یا معرفی پدرم بعنوان اعضای خدمات شهری دهیاری نصرت آباد برای دریافت واکسن مدرکی در دست دارد می‌تواند آن را در فضای مجازی منتشر کند.

آقازاده  درباره شایعه احضار و جلب شدن به جرم  واکسن خواری گفت: برای موضوع واکسن نه بازداشت شده و نه به دادگاه احضار شدم و این موضوع صحت ندارد؛ البته حدود یک ماه پیش برای یک پرونده بعنوان فرد مطلع به دادگاه رفته و اسناد لازم مرتبط با آن را ارائه دادیم.

اخیرا در فضای مجازی اخباری مبنی بر واکسن خواری و  جلب و دستگیر شدن دهیار نصرت آباد به جرم استفاده از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان منتشر شده بود که این خبر از طرف این دهیار تکذیب شد.

جرم خانواده زباله فضای مجازی واکسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر