کد خبر: 1074829 A

فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

فرمانده انتظامی استان بوشهر از اعمال محدودیت های جدید کرونایی در تعطیلات عید فطر خبر داد و اظهار داشت : جریمه یک میلیون تومانی در انتظار خودروهایی است که به شهرهای قرمز و ۵۰۰ هزار تومانی خودروهایی که به شهرهای نارنجی تردد دارند.

به گزارش ایلنا از بوشهر، سرهنگ حیدر سوسنی ساعتی پیش در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد ملی و استانی کرونا برای این ایام محدودیت هایی در نظر گرفته شده است که از ساعت 14 روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه تا ساعت 12 روز شنبه 25 اردیبهشت ماه همزمان در سراسر کشور محدودیت های تردد اعمال خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با درخواست از مردم درباره همکاری با برادران خود در نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: از مردم خواستاریم که همچنان با نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی در اجرای این محدودیت ها همکاری های لازم را داشته باشند. و در این ایام از هرگونه سفر پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه برای اجرای محدودیت های کرونایی در عید فطر همکاران ما در تمامی ورودی و خروجی های شهرهای مختلف استان مستقر شده اند، عنوان داشت: در این ایام ناوگان های عمومی، خودروهای امدادی و خدمات رسان می توانند تردد کنند، این محدودیت ها برای خودروهای شخصی است و با هرگونه تردد در ورودی شهرها اعمال قانون صورت می گیرد.

 

استان بوشهر تعطیلات عید فطر فرمانده انتظامی استان اعمال قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر