کد خبر: 1074787 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به پخش کلیپ درگیری پلیس با قاچاقچیان سوخت در هشتبندی میناب این خبر را بی اساس دانست و گفت: پلیس در واژگونی خودرو حامل سوخت هیچ گونه دخالتی نداشته و این حادثه صرفا بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل خودرو حادث شده است.

به گزارش  ایلنا از بندرعباس، سرهنگ سعید شفیعی بیان کرد: در پی انتشار کلیپ در گیری و تعقیب و گریز مأموران پلیس میناب با خودرو سوخت بر در فضای مجازی  و شبکه های اجتماعی که منجر به واژگونی و فوت راننده خودرو شده، بلافاصله پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در کمترین زمان ممکن تیمی جهت بررسی دقیق موضوع به محل اعزام که با بررسی های میدانی صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودرو حامل سوخت با مشاهده عوامل انتظامی که در حال تأمین امنیت حوزه استحفاظی بودند، اقدام به فرار کرده که بدون هیچ گونه تعقیب ،گریز و تیراندازی از سوی مأموران، راننده خودرو بدلیل سرعت بالا از مسیر منحرف و با توجه به عدم توانایی خودرو واژگون و راننده خودرو فوت شده است.

سرهنگ شفیعی ادامه داد: در پی این حادثه متأسفانه عده ای افراد فرصت طلب با جوسازی اقدام به تجمع و تشویش اذهان عمومی کرده که با حضور عوامل انتظامی و همکاری بسیار خوب خانواده و بستگان متوفی نسبت به متفرق نمودن معترضین اقدام شد.

 این مسئول انتظامی استان ضمن تقدیر از همکاری شایسته خانواده متوفی با پلیس، اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی صورت گرفته عوامل اصلی معترض که با آتش زدن لاستیک خودرو در یکی از محورهای اصلی هشتبندی میناب باعث بی نظمی و راهبندان شده بودند، شناسایی و موضوع در حال بررسی است که نتیجه نهایی متعاقبا اعلام می شود.

تیراندازی خانواده خودرو شبکه های اجتماعی فرماندهی انتظامی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر